Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Holnap lesz 1...

Terhes vagyok? Holnap lesz 1 hete, hogy késik, reggel fogok tesztelni, egész héten mindjárt megjön érzésem van, feszül a mellem, néha felkavarodik a gyomrom! Hasonló tünetekkel volt valaki terhes?

Figyelt kérdés
2012. júl. 19. 17:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mindenki hasonló tünetekkel volt terhes. Ezek tipikus terhességi tünetek ugyanis, de ezt biztos Te is tudod:)

Már rég tesztelhetnél délután is, de a holnap reggel már mindjárt itt van, ügyes vagy,hogy eddig bírtad! Én nem bírtam volna...

2012. júl. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1 nap késés után csináltam egyet,de az negatív volt,ezért nem mertem azóta újra próbálkozni.Nagy csalódás lesz ha újra negatív lesz,kezdem beleélni magam,ennyit sosem késett még!
2012. júl. 19. 17:26
 3/11 anonim ***** válasza:
biztos hogy terhes vagy :) én is csodálom hogy eddig kibírtad,majd írd meg azért az eredményt! :)))
2012. júl. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De jó lenne lányok!Megírom holnap mi lett az eredmény!
2012. júl. 19. 17:32
 5/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan tesztelhetsz délután, akár most is, ki fogja mutatni, ha van baba, nem értem hogy bírod ki reggelig??
2012. júl. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mert már annyit csalódtam,meg volt már 1 nap késés után egy negatív tesztem,amit nem reggel csináltam,inkább tutira megyek,de már tovább nem húzom,holnap kiderül minden!Ti jobban izgultok mint én ? :)
2012. júl. 19. 17:39
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy akkor még nem mutatta, és most már erős pozi lesz! De azért ne éld bele magad teljesen! Nekem már 9 napja késik, és tegnap előtt negatív volt reggeli vizeletből a clearblue tesztem. Hát ez van! Azért neked szurkolok! :)
2012. júl. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én is szoritok neked!Neked sincs veszve semmi,amig nem jön meg!
2012. júl. 19. 18:38
 9/11 anonim ***** válasza:
Csinaltal tesztet? Mi az eredmeny?
2012. júl. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Megjött:(Neked?
2012. júl. 21. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!