Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Múlt hét pénteken kaptam...

Múlt hét pénteken kaptam pregnyl 5000 injekciót. Ma teszteltem egy szép pozitívat?! Véleményetek? Baba vagy az injekció hatása?

Figyelt kérdés

2012. júl. 20. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom. Az a helyzet, hogy ha penteken kaptal Pregnyl-t, akkor legjobb esetben is aznap foganhatott meg a baba, es a 7. napon a fogantatas utan a tesztek altalaban negativak, nemhogy eros pozitivak. Szoval nem kizart, hogy meg a gyogyszerben levo HCG-t mutatja a teszt. De en szurkolok hogy ne igy legyen.
2012. júl. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Töltsd fel a teszt képét! Ha egyértelmű, de halvány, akkor szerintem lehet baba! Ha 2 nap múlva megismételed és erősödik, akkor tuti!:) Nekem ma mondta az orvosom hogy a Pregnyllel nagyon el lehet szúrni a dolgokat, és mivel én reggel produkáltam egy halvány LH tesztet, így nem is kapok, pedig a recept 2 napja nálam van.

Nagyon szorítok neked!!!! Én Merionalt kaptam tüszőérlelésre, elvileg az is bezavarhat az LH tesztbe, mégis pozinak értékelte a doki.

OFF!: most raktam fel róla a képeket és a kérdést hogy ki ért az LH tesztekhez: ha esetleg kellett csinálnod, segítenél?

2012. júl. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves 2.! Pénteken teszteltem, arról írtam, hogy egyértelműen pozitív, kíváncsiságból ma is megcsináltam reggeli vizeletből a 2. tesztcsíkot azt is pozi volt, de halványabb, mint az előtte való nap!

Ilyen LH tesztet én nem csináltam, így abban nem tudok neked segíteni! :(

Mit értesz az alatt, hogy az pregnyl-el le lehet rontani?!

2012. júl. 21. 21:52
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nem magyarázta el, csak ennyit mondott. Lehet hogy az is közrejátszott, hogy nekem 4 tüszőm ért, 23, 20, 20 és 16mm-esek. Azt mondta, a nagy már túl nagy, a kicsi pedig túl kicsi. A kettő 20-as pedig még nincs teljesen készen, és ilyenkor a lényeg a pontos időzítés, azon múlik minden. Én csak hallgattam, és próbáltam mindent megjegyezni amit mond. Szóval nem tudom, mindenesetre a barátnőm annó mindíg kapott repesztőt ugyanettől a dokitól, és neki van is egy kislánykája:)

Tudom hogy nagyon -nagyon nehéz megállni, de ne tesztelj naponta, mert én is olvastam olyat, hogy össze -vissza jeleznek a tesztek. 2 naponta érdemes! Tüneted nincs? Drukk!!!!!!

2012. júl. 22. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a drukkott :) De nincs már benne hitem, annyit csalódtam már.

Nekem nem a tüszőrepitől volt peteérésem, azt akkor adta be, amikor UH-n azt látta, van érett pete.

Próbáltam lefotózni a a teszteket, de nem jól látszik.

Még tünet nincs, repi után a 9. nap van ma, a ciklusom 21.napja... Amúgy, meg amikor volt tünet, akkor sem lett semmi.

2012. júl. 22. 06:35
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma digitálissal negatívat teszteltem :(((
2012. júl. 25. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!