Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Romlottak az esélyeim a...

Romlottak az esélyeim a teherbeesésre az abortusz miatt? (26 éves vagyok)

Figyelt kérdés

7 éve volt egy abortuszom( kb 7 hetesen vették el vákuumos eljárással). A műtét után semmi mellékhatás, még csak vérzés sem volt.

(nem tudom számít-e de akkor úgy estem teherbe hogy megszakításos módszerrel védekeztünk)


2012. júl. 20. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2008-ban volt abortuszom.Én a 12. hétben voltam, éppen csak belefértem az időben.Most van egy gyönyörű,5 hónapos kisfiam,akit imádok.Ő szinte azonnal összejött,ahogy abbahagytam a gyógyszer szedését.Szóval egyáltalán nem romlottak az esélyeid.n is nagyon féltem ettől,de itt van az élő példa rá! :)
2012. júl. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A mai orvostudomány mellett nagyon kicsi az esélye annak, hogy az abortusz miatt ne lehessen később gyermeked.

Nekem is volt, nem vagyok rá büszke, viszont azóta van egy 4 éves fiam és 5.re várjuk az öcsit :)

2012. júl. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, bnőmnek decemberben volt, márciusban már újra babát várt,most félidős. Szerintem a mai orvostudomány már igyekszik ezt úgy megoldani hogy ne vegye el örökre a babvárás lehetőségét. Ha egészségesek vagytok és lelkileg rendbe teszed ezt az emléket magadban, valószínűleg minden menni fog simán!
2012. júl. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A ami orvostudománnyal semmi sem lehetetlen.Nagyon fejlett világban élünk,és ki van zárva,hogy emiatt ne legyen gyereked.
2012. júl. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21%
általában nincs utána probléma. Sokan teherbe esnek megszakitásos módszerrel sokan pedig nem. Embere válogatja.
2012. júl. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%

Hát, biztos nem segítette elő a teherbeesést. De jó eséllyel nem csökkentette, de az majd kiderül.

Amúgy az ilyenek, akik megszakítással estek teherbe, miért nincsenek ott a "terhes lehetek-e" kérdéseknél, hogy felvilágosítsák a fiatalokat arról, hogy igen is teherbe lehet vele esni??

2012. júl. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,jövőre kezdünk el próbálkozni ezért voltam kíváncsi hogy milyen eséllyel indulok!

utolsó hozzászóló:igazad van, fel kell világosítania fiatalokat hogy a megszakításos módszer igencsak kockázatos...

2012. júl. 21. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!