Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megbízhatóak a terhességi...

Megbízhatóak a terhességi tesztek?

Figyelt kérdés

Tudom,ezer ilyen kérdés van,de mégis:)

9 illetve 12 hetes terhességet a tesztek kimutatnának biztosan délutáni vizeletből is,ugye?

Köszönöm



2012. júl. 20. 23:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen. De érdemes akkor is a reggeliből csinálni, mert hiába vagy biztos a ciklusodban, ember vagy és tévedhetsz. Abban lesz a legnagyobb a koncentráció, ezért pontosabb az eredmény. Ennek ellenére mindig van kivétel és hibaszázalék. Volt itt olyan, akinek nem mutatta semmilyen teszt, mégis terhes volt. Én többfélét próbáltam, nekem mindegyik működött. Ha nem voltam terhes, akkor negatív lett, ha igen, akkor +. :)

Olyan is volt, hogy elvetéltem, de akkor is látszott a két csík, csak egyre halványabban.

2012. júl. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A mai világban?Már van olyan amelyik a hetet is kiírja,ne viccelj.:)

Vannak hibás tesztek,de velem még pl sose fordult elő hogy hamis eredményt mutasson pedig hidd el nem egyet csináltam.

Ne a legolcsóbbat vedd meg ha biztosra akarsz menni,de 12 hetes terhességet bármelyik kimutatja.

Az én babámat mensi napján a vaterás 80Ft-os teszt mutatta ki. :D

2012. júl. 25. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!