Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hónapja volt missed ab om...

Egy hónapja volt missed ab om 11 hetesen moiost halvány csík lett a teszten. Még az előző terhességet mutatja vagy lehet ismét babás vagyok?

Figyelt kérdés
Stressz és orvosi okok miatt elvetèltem, azóta 2x voltunk együtt párommal (nem önszántamból, de ilyen szempontból mind1) lehetséges hogy megint baba van a dologban?? Nagyon jó lenne... 20 éves vagyok
2012. júl. 21. 15:04
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

szia.

hallottam már olyanról, hogy valakinek missed után már meg sem jött mert ismét terhes lett. szerintem csinálj még egy tesztet és ha az is halványan , de pozitív akkor irány a doki!!!!!!!!! 2-3 hónap türelmet mondanak az orvosok, nem hiába!! én is átestem ezen novemberben, azóta nálam semmi... :( én a helyedben tesztelnék 2 nap múlva, utána felkeresném a dokimat.......

2012. júl. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez még lehet sajnos a missed ab is, mivel a 11. héten bekövetkezett vetélésnél nehezen örül a HCG. Én őszintén szólva erre voksolok, DE! mindenképpen keresd fel az orvosod, mert 1 hónap után felmerül egy másik terhesség esélye is.


/A szexszel óvatosabban, hat hetet mindenképp érdemes lett volna várni - nyilván nem erőszakolt meg a párod./


Sajnálom a történteket!

2012. júl. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1. Hát még 1 tesztet majd csinálok aztán tényleg irány a doki...

2. Csak annyit hogy nyilván de.... Kissé elment az esze de érthető...

Köszi a válaszokat

Nem tudom mire van nagyobb esély de mikor kontrollon voltam azt mondta a doki hogy minden rendben.

2012. júl. 21. 17:12
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az baba lesz! 1hónap már elég sok idő, a hcg pedig rohamosan csökken vetéléskor. Hát semmi sem biztos, de szorítok neked!:)
2012. júl. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! én is reménykedem, tudniillik szívritmuszavarom is van de érdekes módon terhesség alatt megszűnt és most sincs :D ez vált gyanússá :)
2012. júl. 21. 17:48
 6/10 anonim ***** válasza:

Te jó ég! Most jól olvasom, amit írtál? Az egyik válaszoló azt írta, hogy "nyilván nem erőszakolt meg a párod", te meg erre azt válaszoltad, hogy "de, de érthető" ??? Ez komoly?!

26/N

2012. júl. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Érthető, hogy megerőszakolt?!?!
2012. júl. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2012. júl. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mind2őnknek az idegei rámentek a dologra így nem csodálkozom
2012. júl. 22. 00:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért azon csodálkozz szerintem, ha megerőszakolnak, mert ha nem csodálkozol rajta, az már szakemberre tartozik. De te tudod.
2012. júl. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!