Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Lehet baba van a dologban? Menstruáció helyett csak barna pecsételésem, folyásom volt 1 napig. Csináltam ma délelőtt egy tesztet, halvány pozitív csík lett. Ti is látjátok? Szerintetek?

[link]

2012. júl. 21. 18:58  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Sajnos itt a feltöltött kép nem valami jó...

# 1/6Időpont 2012. júl. 21. 18:59 Privát üzenet

Szia.

en latom! 2-3 napont tesztelj, hogy erosodik-e a csik.

Sajna nekem is ilyen vagy ennel kicsit erosebb 2 csikos tesztem volt es nem lett belole semmi :(

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 2012. júl. 21. 19:00 Privát üzenet
Én is látom.Szerintem is várj ár napot és reggeliből csinálj eggyet...:)

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2012. júl. 21. 19:04 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Sziasztok! Tudom hogy ez korai, de nem bírtam ki, ma reggel is csináltam tesztet azon is halvány csík van. Köv. héten veszek egy 10-es érzékenységűt is, és megnézem azzal is.

# 4/6Időpont 2012. júl. 22. 05:08 Privát üzenet

szia drukkolok :)

mindenkeppen ird meg mi lett az eredmeny

1. valaszolo

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 2012. júl. 23. 11:23 Privát üzenet
szisztöp nevű felhasználó válasza:

pozitiv!

# 6/6Időpont 2012. júl. 29. 14:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tegnap reggel 30dik napon nagyon halvány pozitív. Ma délelőtt szintén halvány 31dik nap. Épp hogy látszódik. Szerintetek terhes vagyok?
Onestep teszt 10-es érzékenységű, megbízhatatlan? Csapott már be téged? Nekem tegnap délelőtt halvány pozitív, ma reggel meg első pisiből negatív a teszt?! Nem értem
Késő délelőtt pici barnás, halvány rózsaszín folt a bugyimon. A baba azóta is mozog. Nem lesz gond holnapig? Csak akkor tudok menni az orvosomhoz.
4-5 hetes várandós vagyok, pár napja kimaradt menstruáció,2 poz. Teszt. Ma délelőtt egy halvány barnás pötty volt a bugyimon (elnézést a leírásért, de szeretném jól leírni). Ez...
Két napja teszteltem halvány pozitiv. A mai délelött pedig negativ. Mit tegyek? Mikor teszteljek megint?
A mensi előtt 2 nappal csináltam tesztet nagyon halvány csík látszott, tegnap csináltam egy másikat a halvány második csík egy kicsit erősebben látszott (de még mindíg halványan)...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!