Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha éreztem a beágyazódást,...

Ha éreztem a beágyazódást, utána hány nappal érdemes tesztelnem?

Figyelt kérdés

9. dpon (tegnap) éles szurkálásokat éreztem a méhembe és a hüvelyembe, mellette pici görcsöket, szerintem beágyazódás lehetett. (Ma már nem érzek semmit)

Mikor tesztelhetek? Ma reggel negatív lett a teszt.

A mellbimbóim érzékenyek és előjöttek a hajszálerek a mellemen, eddig ilyen soha nem volt.


2012. júl. 23. 07:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
még várj egy kicsit, szerintem minimum 3 napot.
2012. júl. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Csak már annyira izgulok, 1 éve várjuk a babát, első Clostis hónapom és nagyon reménykedem.
2012. júl. 23. 09:10
 3/11 anonim ***** válasza:
Várj még legalább 2-3 napot a következő teszttel. Drukkolok!
2012. júl. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia,

Egy cipőben járunk. Első Clostys hónapon, mi 3 éve várjuk a babát. kb ma kellett volna megjönnie. Pontosan nem tudom mert későn volt a peteérés, a ciklusom Closty előtt pedig teljesen rendszertelen volt. Nekem is van mindenféle tünetem, hasszurkálódás, mellem fáj, tegnap 37 fokos voltam, ez még ma is tart:) Mensi sehol. Viszont tegnap én is teszteltem egy negatívat. Legközelebb szerintem csak pénteken fogok tesztelni.

2012. júl. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Életem leghosszabb 2 napja lesz! :) Köszönöm a drukkot, kedves utolsó drukkolok neked! Majd írj ha van valami.
2012. júl. 23. 09:47
 6/11 anonim ***** válasza:
Nagyon szorítok nektek csajok!!!!!!!!!!!!!!!!!:)))
2012. júl. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tegnap kettő pozit is teszteltem, nálad mi a helyzet?
2012. júl. 25. 11:10
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi a drukkot! :)
2012. júl. 25. 11:10
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia első vagyok, gratulálok, de jó neked.most kicsit irigy vagyok..:) de örülök is. látod az a 2 nap megérte:)
2012. júl. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, megérte, nagyon boldog vagyok. Köszönöm!
2012. júl. 25. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!