Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyomorégés, émelygés a 10....

Gyomorégés, émelygés a 10. dpon lehetséges?

Figyelt kérdés

Nem képzelem be az tutti.

Soha nem szokott égni a gyomrom, de most reggel... meg hányingerem is van, de annyira azért nem hogy hányjak is...

Reggel negatív volt a tesztem, ennek ellenére lehet, hogy terhes vagyok?


2012. júl. 23. 08:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyomorégés sok mástól is lehet. Én korainak tartom terhességi tünetnek. A tüneteket a HCG hormon okozza, de még ha tényleg terhes is vagy, olyan alacsony, hogy a teszt nem mutatta ki. Szerintem nem terhesség miatt émelyegtél. Kivételek persze vannak, de ez a hányingeres dolog később szokott kezdődni, 5-6. hét környékén.
2012. júl. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Így igaz, tüneteket a HCG hormon produkál, amit a teszt is kimutat... ha terhes is vagy, jelenleg még annyira alacsony a hcg a szervezetedben hogy még a teszt sem mutatja ki.

Tuti hogy nem emiatt émelyegsz, lehet hogy inkább elrontottad a gyomrod.

Mindettől függetlenül lehetsz terhes, én drukkolok Neked!

2012. júl. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2012. júl. 23. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!