Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit csináljak? Terhes vagyok...

Mit csináljak? Terhes vagyok de a főnökasszonyom egy kiállhatatlan némber. Mit csináljak, hogy kizárjam az ő stílusát, bunkóskodásait?

Figyelt kérdés
2012. júl. 23. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudja már hogy terhes vagy? Engedd el a füled mellett a szövegét, mást nem tehetsz, próbáld ne magadra venni.
2012. júl. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még nem tudja, mert még csak pár napja teszteltem pozitívat... Próbálom kizárni, de ez nem normális...
2012. júl. 23. 10:49
 3/6 Hannkah ***** válasza:
Ha már nagyon terhelőnek érzed, akkor menj szabira! Mennyi idős terhes vagy? Nőgyógyász már látott, mert akkor ő ad ki igazolást és akkor már ki is írathatod magad. Ha még elviselhető, akkor próbáld nem meghallani, vagy kerülni a társaságát.
2012. júl. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem menj dokihoz, és utána jelentsd be a főnöködnek is hogy állapotos vagy. Egyrészt nem rúghat ki, másrészt lehet kicsit visszafogja magát. Ha viszont továbbra is tapló maradna, akkor tedd azt, hogy amikor szövegel neked, gondolj valamire a babával kapcsolatban, milyen lesz majd a pocakod, mikor fog mocorogni, vagy lesz-e haja, szóval bármit, az ilyen gondolatok nagyon mélyen szántóak, el lehet bennük merülni nagyon, így talán majd kevésbé hallod meg a főnököd baromkodásait.
2012. júl. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Még nem voltam orvosnál, úgy tervezem, hogy jövő héten megyek. Már a puszta jelenléte is idegesítő. Le se tudom nektek írni milyen a természete, mert én még egy ilyen embert nem ismerek...
2012. júl. 23. 11:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia,

Nekem is volt ilyen főnököm, én ugyan nem voltam akkor terhes, de nem bírtam tovább, és a háziorvossal kiírattam magam pszichológiai alapon táppénzre (idegi kimerülésre hivatkozva szerintem bármelyik normális háziorvos kiír 1-2 hétre). Ha már 7-8 hetes leszel, kiír a nőgyógyász is. De csak 12. hét körül mond el a főnöködnek. Ezzel a módszerrel már akár holnaptól nem kell bemenned dolgozni. A fizud mondjuk persze feleannyi lesz, de vmit valamiért:)

2012. júl. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!