Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik nemzet lenne legjobb...

Melyik nemzet lenne legjobb spermadonornak?

Figyelt kérdés

persze most nem akarok keveredést, hogy fekete bőrű fehérrel... Szóval fehér bőrű "nemzeteket" népeket irjatok :) és nézzük a: kinézetüket, okosságukat, élethez való viszonyukat, viselkedést...szóval minden apró tulajdonságot...

Negativ kommenteket nem kérek :)


2012. júl. 23. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha lány sikerül, akkor német és angol ne! :)

A déli népek szépek / jóképűek, de nem ők az emberiség géniuszai.


A Közép-Európai népekről mondják, hogy szépek és okosak is.


(Nézd meg a lengyel János Pál és a német Ratzinger pápát. Melyik a szebb? A Közép-Európai vagy a nyugati?)

2012. júl. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyik nemzet se okosabb vagy kedvesebb mint a másik. Mindig az egyén az, ilyenebb vagy olyanabb. Azt hogy valaki személy szerint melyik népet tartja jobbnak a másiknal nagyban a környezet hatásai, személyes tapasztalatok, sztereotípiák befolyásolják. Pl. ilyen sztereotípia, hogy a németek precízek, az olaszok szenvedélyesek. Ettől még lehetnek pontatlan németek, és nyugodt olaszok..

Ezért a kérdésed érdemben megválaszolhatatlanén. De szerintem ezt te is tudod.

2012. júl. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én az oroszokra szavaznék, ha érdekelt lennék a témában. Szimpatikusak, többnyire barátságos nép, és mind az orosz nők, mind a férfiak irtó szépek/helyesek tudnak ám lenni. :)

B-verzió: olyan nép fiait választani, ahol sok náció keveredett már, mert ott nem alakul ki "beltenyésztettség". Úgy vélem, az ilyen népek általában szebbek, és nagy általánosságban szerencsésebb jellemzőkkel vannak megáldva.

Na, ennyi volt, kiéltem magam, egyébként nem áll szándékomban embertenyésztésbe fogni, és könnyen lehet, hogy ostobaságokat írtam. De mindig érdekes ilyen elméleti témákba belegabalyodni. :)

2012. júl. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Magyar
2012. aug. 3. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!