Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már úgy valaki hogy...

Volt már úgy valaki hogy olyan tünetei voltak mint menstruálás előtt pl. mellfájás puffadás stb. de mégse jött megneki és terhes lett?

Figyelt kérdés
2009. júl. 15. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én így voltam. Nálam úgy volt, hogy vártam, hogy megjöjjön, de semmi, 1 hónapig, nem is gondoltam terhességre, mert volt már olyan, hogy hónapokig hiába vártam nem jött meg. Aztán ideges voltam, ingerült, feszült. (nálam ezek szoktak a mensi tünetei lenni) és mégsem jött meg, pedig már azt hittem meg fog jönni. Októberben (amikor már lassan 2 hónapja nem volt) kiderült, hogy 6 hetes terhes vagyok. Hát mégsem a mensi miatt voltam ingerült.:)

2009. júl. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, hasonlóak voltak a tünetek, ebből is gondoltam hogy meg fog jönni. De a mellem a szokottnál is jobban feszült és nőtt is, meg sokat pisiltem, ennyi volt a különbség. Amikor már 3 napot késett akkor csináltam tesztet, ekkor már gyanakodtam mert amúgy nagyon szabályos a ciklusom.
2009. júl. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!