Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek összejött?

Szerintetek összejött?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom, unalmas kérdés, de ha az ember ebben a cipőben van, elég nyugtalan.

Szóval az lenne a kérdésem, hogy szerintetek ez terhesség?

Furcsán érzem magam, olyan lázasnak... Fáj a fejem, és a hasam, ezen kívűl hun hasmenés kínoz, hun székrekedés. Sajnos még nem tudok tesztelni, és már estem mán át vetélésen is, de most mégis, olyan megmagyarázhatatlan érzés lapul bennem, minthogyha most igen, sikerült, végre!:) Sőt, tudom hogy még annyira koraiak lennének a jelek, de igazábul ez a "láz érzés" aggaszt. Más nem tapasztalt ilyet?


2012. júl. 24. 03:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Én mióta terhes vagyok egyértelműen magasabb az átlaghőm,de lázérzetet nem szoktam érezni.De a fejfájás,hasmenés,székrekedés lehet terhesség jelei is.Mióta késik a menzeszed?????????Ha még nem késik akkor várj pár napot a tesztel!!!
2012. júl. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ ez most kicsit bíztatott!:)

Nem, még nem késik de amint késik tesztelek!

2012. júl. 24. 11:25
 3/3 A kérdező kommentje:

Help!

Ilyenkor még lehet szeretkezni? Ha netántán összejött a babó, esetleg orgazmustól kiméljem?

2012. júl. 25. 02:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!