Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy nagyon halvány pozit...

Egy nagyon halvány pozit teszteltem, és egy hete késik. , holnap tesztelek újra,10 hónap után összejött volna? Milyenek az esélyeim?

Figyelt kérdés

Ma vagyok a 33-ik napon kb. 26-28 napos szokott lenni a ciklusom, és most készültem endokrinológushoz, lehet hogy most összejött volna?


Képet nem teszek fel mert annyira halvány, hogy a képen nem is látszik...

Amúgy a tesztet a 30-ik napon csináltam és azóta pecsételek felváltva, egyik nap igen egyik nap nem... Meg görcsölök mintha meg jött volna...

Már nem merek bízni se, de remélem a holnapi teszt már pozi lesz :D

Kérlek szurkoljatok, mert most nagyon kivagyok... :D


2012. júl. 2. 10:48
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szurkolok Neked! Igen, lehet hogy most jött össze :) Drukk drukk
2012. júl. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%

A halvány pozi is pozi.

Halkad gratulálok!! Majd írd meg hogy mi lett. Szép napot!

2012. júl. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok:)))
2012. júl. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Igazából azért nem merek remélni mert a párom nem látja a csíkot csak én, ezért is vagyok megőrülve, már lassan 3-4 napja, mert már alig varom hogy újra teszteljek :)
2012. júl. 2. 11:02
 5/39 anonim ***** válasza:
Tedd csak ide fel a képet, mi szakértő szemmel a leghalványabb csíkot is meglátjuk! :)
2012. júl. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Mindenképp megírom az eredményt, és feltöltök majd képet is.. :)
2012. júl. 2. 11:06
 7/39 A kérdező kommentje:
Ezt a tesztet már kidobtam sajnos, de mondom holnap csinálok újat arról majd töltök fel képet, akármilyen is lesz :D
2012. júl. 2. 11:08
 8/39 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg. Ha biztosra mondod, hogy ott a halvány csík, akkor az valószínűleg ott van, csak a párod nem látja :) Gondolj arra, hogy holnap már biztosan tudod az eredményt. Felesleges emiatt görcsölni. Nagyon drukkolok :)
2012. júl. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
megy a drukk! írj ha teszteltél.
2012. júl. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 Sipos Georgina ***** válasza:
Mi ujság? Csináltál tesztet? :)
2012. júl. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!