Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS. Terhességi tesztekről?...

SOS. Terhességi tesztekről? Egyáltalán nem megbizhatóak!

Figyelt kérdés
Az én példámról.feltettem már itt jó pár kérdést tesztekről,őrűltem is a biztatásoknak és enek az oldalnak köszönhetem hogy letudtam teni a frontint!(pánikbeteg)vagyok.mert szeretnénk babát.de ezekben a tesztekben nem lehet hini,juni 9-én volt az első napja a menstruácimnak azóta semi...azóta már anyi tesztet kiprobáltam hogy azt a pénzt visszakaphatnám..... volt egy nagyon nagy alhasi és hűvelyi szúró nyilaló fájdalmam űgyeletet kelet hivni és másnap regelre nagy végre juli 19-én első piiből qupidóval + lett.tegnap délután megint qupidóval full nega lett,gondoltam mostmár csak erősődik a második csik?!de nem.de tűnetem minden megvan,,,dokihoz soká kaptam idő pontot.hasonlóan volt e valaki?nagyon örűlnék ha valaki tudna válaszolni mi lehet ez?tudom nem orvosi rendelő de:(
2012. júl. 24. 08:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

nézz meg másik tesztet is,exepil pl. jól kimutatja,annak ellenére,h 25-s.Eddigre már erősödnie kell.Ha az is -,akkor nem a tesztek csalnak:(

Azért még szorítok,sok sikert!

2012. júl. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Csinálj ma is egy tesztet! Ha az is negatív, akkor esélyes,hogy nincs baba!

De ha pozi, akkor van!

2012. júl. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
igen, van hibaszázalék, de ha tényleg terhes vagy, akkor a doki még nem sok mindent tud mondani, akkor sem, ha 9-én beágyazódási vérzésed volt. Max. van egy petezsákod, ami vagy felszívódik, vagy nem, később tudja csak megmondani, hogy van-e benne élő baba. Én megvárnám, hogy a köv. mensi jelentkezik-e vagy sem, utána tesztelnék és utána mennék dokihoz.
2012. júl. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Már nagyon sokan nagyon sokszor leírtuk, mindig a reggeli vizelet a legmegbízhatóbb. Van akinek nem annyira erős a Hcg termelése így a tesztek csak később kezdenek csíkozódni. Tehát ismételni is csak a reggeliből érdemes. Ám ha az is negatív, akkor nem tudlak biztatni. Egy UH többet, megbízhatóbbat tud mondani.
2012. júl. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.nem beágyazodási vérzésem volt hanem juni 9-én jött meg utoljára rendesen.
2012. júl. 24. 08:26
 6/16 anonim ***** válasza:
Szia a júni 9 már elég rég volt ahhoz hogy lássa az orvos hogyha baba van. akárhogyis számolom az már 6 hét 2 nap.
2012. júl. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
Szia!Akkor elmesélem a sztorimat én is!Május 27-én volt utoljára menzeszem.Júni 13-án Uh-n voltam 21mm-es érett petesejtet találtak!Aznap akcióztunk is a párommal.Késett a menzeszem 1-2 napot csináltam x-epil tesztet full negatív volt.Ezt minden 3-4 naponta megismételtem REGGELI vizeletből.Csináltam vagy 8 tesztet(igaz mindegyik teszt ugyan az volt),mind negát mutatott.Ma már a 31 napja késik!Pénteken elmentem dokihoz,hogy csináljon velem valamit,mert már idegesít a dolog.A terhességet teljesen kizártam.Aztán mit ad Isten.Az orvos terhességet tapint ki.Tegnap Uh-n az is kiderült,hogy 8 hetes terhes vagyok!!!!!Apró tüneteim voltak,de betudtam annak,hogy nagyon akarom a bébit.Úgyhogy én megfogadtam,hogy soha többet,nem csinálok egy tesztet se,mert egy forintot nem érnek.
2012. júl. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
köszi utólsó válaszóló.hát ez a te sztorid is érdekes!!de ugye van valami bene hogy a tesztek megbizhatatlanok?szerintem már direkt ugy vanak beálitva a tesztek érzékenységek hogy csajanak valamenyit hogy jobban vásárolják meg mármint a teszteket.pl áprilisban 2 db clearblue vizeletsugaras tesztet csináltam és szép nagy vastag +.lett.és nem is voltam terhes!ja meg a romed teszt is becsapott a kazetás és a belemártos is full +.volt és akor sem voltam terhes.na ehez szóljatopk valamit:?pedig van három szép gyermekem tudom mi az a teszt és pozitiv.
2012. júl. 24. 09:32
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy akkor terhes voltál, csak korai vetélés formájában elment a baba? Azért a clearblue elég megbízható, és más teszt is pozitív lett akkor.

Engem még sose csaptak be a tesztek, és mást se a környezetemben. Persze ettől még előfordulhat, de azért az mégiscsak furcsa, hogy sokféle tesztet használtál, és mind rossz lett volna. A mostani helyzeted érdekes. Mikorra kaptál időpontot? Majd írd meg, ha voltál.

2012. júl. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
dokimal már beszéltem most.és elmeséltem a sztorimat neki azt mondta akor megultrahangoz ,mert alhasi és hűvelyi szúrásaim vanak,azt is mondta lehet cisztám van.azér joban szeretném ha majd babát látna:(
2012. júl. 24. 10:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!