Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan akik már egy jó...

Van itt olyan akik már egy jó ideje próbálkoznak babát összehozni, de évek óta nem sikerül?

Figyelt kérdés
2012. júl. 24. 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi 5 évig próbálkoztunk, miután kivizsgáltak bennünket, akkor derült ki, hogy csak lombik lehet. Ha nektek is jó ideje nem sikerül, érdemes felkeresni egy meddőségi centrumot, mert más helyeken (normál nőgyógyászat) minket is hülyítettek, hogy majd lesz, minden rendben. Aztán meguntam és elmentem egy meddőségi központba, ahol sokkal alaposabban megvizsgáltak minket. Így lettek az ikreim, most viszont spontán vagyok terhes egy babával.
2012. júl. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hűűű....szerintem itt nagyon-nagyon-nagyon sokan vagyunk/vannak itt! Szerintem a válaszolók 90%-a!
2012. júl. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!