Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sikerült többedik alkalomra...

Sikerült többedik alkalomra másik nemű babát összehozni?

Figyelt kérdés

Na szóval, azt akarom kérdezni, hogy akinek pl. van 2 fia de szeretett volna egy kislányt is, annak sikerült?

Nekem az ismeretségi körömben akinek 2 lánya vagy fia van, annak a harmadik is hasonló nemű lett....

Nekünk 2 kisfiunk van, gondolkoduk egy 3.babán,de lehet akkor az is kisfiú lenne.

csak kíváncsi vagyok, hogy másnál hogy alakult?!


2010. jún. 17. 10:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Szia!


ez nagyon változó, az ismerettségi körömbe, eddig volt akinek két fiú után sikerült egy kislány, volt akinek 4 lány után egy kisfiú:-D

de vannak olyanok, is, ahol 4 egynemű gyerek van és mindet nagyon szeretik.

Tudom, hogy vágysz rá, hogy egy kislány is legyen de hidd el semmivel sem rosszabb,akinek 3 fia van, biztos vagyok benne, hogy kárpótolnak 5 lány helyett is.

2010. jún. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

A mi családunk: apu és anyu 3 gyermeket nemzett: nővérem, én (szintén lány), majd fiú. Ezután elváltak, apu is és anyu is új partnert talált. Anyu még két fiút szült, apunak még egy lánya született.

Rokonság: Apu nővére: első lány, második fiú, apu húga: első fiú, második lány

Nővérem: két lány, két különböző apa, de nem akar többet.

Én, első baba: lány lesz valószínű (még 7,5 hét:D)

Unokatestvéreim még nem csináltak gyereket, anyu részéről nem ismerem a családot.

Szerintem ez szerencse dolga:D Sok sikert!

2010. jún. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Ezt így nem lehet megmondani. Nálunk a két lány után a 3. fiú. A szomszádban 5 lány van...
2010. jún. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, persze hogy ugyanúgy örülnék kisfiúnak is csak kíváncsiságból kérdeztem :) :)
2010. jún. 17. 10:42
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
A mi csaladunkban elso baba kisfiu utanna kisfiu es kislany (ikrek). :)
2010. jún. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
2fiam után kislányom lett.
2010. jún. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Unokatesóméknál 2 fiú után született lány.

Nagymamáméknál 2 lány után fiú.


Ismerősöméknél szintén 2 lány után fiú.

Másiknál egy nagylány, lány ikrek, és mikor az lányok 2 évesek lettek akkor születtek ikeröccseik.

2010. jún. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%
szia, sztem a kínai fogamzási naptárat érdemes tanulmnyozni, az sokszor bejön, nem 100%. de sokszor, nekem pl. bejött.
2010. jún. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekünk 2 fiú után egy lány ikerpár lett.:)
2010. jún. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősünknél 3 fiú, azután 1 lány, majd megint 3 fiú (a legkisebb csak 2 éves, kíváncsi vagyok, hogy lesz-e 8. baba, és ha igen, mi lesz)

A férjemék 4-en vannak fiúk, lánytestvérük nincs.

2010. jún. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!