Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magas prolaktin mivel csökkent...

Magas prolaktin mivel csökkenthető? Homeopátiás vagy természetes dolgok is érdekelnek! Ha rendeződik lehet baba? Esett már valaki magas PRL-nal teherbe?

Figyelt kérdés

2012. júl. 25. 09:10
 1/7 A kérdező kommentje:
2012. júl. 25. 09:15
 2/7 anonim ***** válasza:

www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherbeeses__3230285-magas-a-prolaktin-szintem-ertek738-ez-akadalya-a-teherbeesesnek-a-tsh-m-mar-


Ha jol sejtem ezt a kerdest is te tetted fel. szerintem teljesen korrekt valaszokat kaptal, leirtak, hogy ilyen magas ertekkel nem lehet teherbe esni, de ha sikerul is, a veteles kockazata nagyon magas. ennel tobbet senki se tud mondani, meg akkor se ha meg 3szor felteszed a kerdest. viszont ahogy irtak is, erdemes lenn IR-re is kivizsgaltatni magadat, mert lehet, hogy ez is gond, foleg ha a pajzsmirigyeddel is volt problema.

2012. júl. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


A magas prolaktinra én Bromot kaptam, mellette Barátcserjét szedtem és a következő hónapban (most) sikerült is a baba. Te nem kaptál rá Bromot? Nekem már 1 hónap Letrox és Bromo után jók lettek az értékeim, sőt a Bromoból eleinte reggel-este 1-et szedtem, 1 hónap után már elég volt a fél-fél is.

Ha ezek jók lesznek, bármikor jöhet a baba is.

2012. júl. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Képzeljétek nekem Premens tabit kell szednem mivel a 738-as Prolaktin csak enyhén emelkedettnek számít. kettőt szedhetek belőle naponta?
2012. júl. 25. 14:36
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem 670 körül volt az értékem és felírták a Bromocripint, napi 1/2 szemet kell szednem. Az értékem már a következő hónapban lement a referenciatartomány felére.

A Premenset nem használtam, még régen volt a Zafír barátcserje kapszula, ugyanaz a hatóanyag elvileg mind a kettőben, de az nekem semmit nem használt, csak kitolta a ciklusom pár nappal.

Most tartok a 4. havi Bromo szedésnél és 2,5 év után úgy tűnik, van két pozi tesztem :), remélem velünk marad a kicsi baba.


Ezt azért írtam le, mert jók a homeós bogyók, de én kérném helyedben a Bromot.

2012. júl. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem, tehát a Bromo nem helyettesíthető.Mellette szedhető a Premens?
2012. júl. 26. 09:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha felírják a Bromót, akkor fölösleges a Premens, de én nem vagyok orvos, úgyhogy csak gondolom...
2012. júl. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!