Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma voltam dokinál, és azt...

Ma voltam dokinál, és azt mondta azért nem jött össze eddig a baba, mert magas a prolaktin szintem. Bromocriptin tbl. írt fel. Milyen természetes szer van a prolaktin szint csökkentésére? Tea v. hasonló?

Figyelt kérdés

A mensim már 1 hete késik, van pár tünetem is, de a keddi tesztem neg. lett (ill. lehet hogy volt ott másik csík is, de sztem már beképzelem)

Holnap azért tesztelek megint.


2008. aug. 13. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nos szia!

Én másfél évig magas prolaktinnel éltem, mindenféle homeos izét szedtem...nem lett baba..

Tanulmányozni kezdtem a prolaktinre vonatkozo dolgokat,így jutottam el ahhoz a dokihoz, aki felírta a bromot--és beszedtem 6 hónapig, most 22 hetes terhes vagyok!

A prolaktin egy hormon, hormontermelést pedig nem lehet gyógykészítménnyel szabályozni, ezért muszály a tabletta.

Mellé szedtem e vitamint és ittam az ezüst-kolloidot, talán az is segített.

Ha babát szeretnél szedd csak be, mert nem kell sokáig szedni és aztán már soha.

A mensi a magas prolaktinszint miatt is késhet, de remélem baba van és nincs szükség tablettára, bár a bromo-t a 12. hétig ajánlják.

2008. aug. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
amit irsz nekem nemrég volt. nekem a bromo 3 hét alatt rendbe tette teljesen. ha magas a szinted akkor nemis eshetsz teherbe mert vékony a méhnyálkahártya meg nincs is peteérés sem
2008. aug. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
a doki látta volna ha baba lenne a dologban mert ha még a babát nem is de aztmegtudja mondani hogy volte peteérés meg hogy vastadg e a méhnyálkahártya. szoval inkább beképzezled a babát. áén nemkölteném a pénzem felesleges tesztekre .
2008. aug. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Voltál vérvizsgálaton, úgy állapították meg a magas prolaktin szintet? Csak azért kérdezem, mert én most voltam vérvételen, szintén prolaktin miatt. Remélem nekem is írnak fel valamit. Azt olvastam, az a gyógyszer nagyon jó, szedd nyugodtan, és rendbe lesz minden! :) Szorítok, hogy hamar babás légy!

2008. aug. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm mindenkinek a válaszát!

Szóval nem akarom elkiabálni, de a mai tesztem már poz.lett!!!!

Amúgy vérvizsgálat volt igen, kb. 2 hónapja. A doki tegnap nem vizsgált meg, mert a Kaáliban voltunk, és az eredmények megbeszélésére mentünk. Mondtam neki, hogy késik, de nem igazán érdekelte. Hétvégén megyek a rendes nőgyógyászomhoz, ő majd megmondja a frankót :)

2008. aug. 14. 16:50
 6/11 anonim ***** válasza:
ez jo jel. erős pozi?
2008. aug. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Gyorsan megjelent, de nem annyira erős, mint a controll csík. A doki azt mondta, h menjek vissza kedden, akkor tud többet mondani, de már lát vmit! Írt fel Utrogestant, meg azt mondta h szedjek Magne B6 ot, de a Bromoval várjak.
2008. aug. 17. 21:05
 8/11 anonim ***** válasza:
akkor gartula neked. nekem most jötte rendbe a prolaktin szintem . várjuk az eredményt:)
2008. aug. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
SOK SIKERT!
2008. aug. 18. 17:38
 10/11 anonim ***** válasza:
veled miujság?
2008. aug. 23. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!