Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szóval szeptember 7-én jött...

Szóval szeptember 7-én jött meg és 22-én voltunk együtt mielött elment volna a párom kivette. Elment és utána rögtön vissza tette a péniszét. Mekkora esély van, h jön a pocaklakó?

Figyelt kérdés
2008. szept. 22. 17:09
 1/10 anonim ***** válasza:
hat igy nem olyan sok! de hatha.....
2008. szept. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
kevés az esély:( de nem fürdött nem törölte le semmit rögtön vissza tette...
2008. szept. 22. 17:20
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is kevés. Te szeretnél babát?
2008. szept. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igen szeretnénk babát,igaz nem most hanem fél vagy 1 év múlva mert elötte szeretnénk gyűjteni kicsit.
2008. szept. 22. 17:30
 5/10 anonim ***** válasza:
Megértelek. Mi is így voltunk múlt hónapban: majd jövőre, stb. Gondoltuk, tegyünk egy próbát, ha sikerül, sikerül, ha nem , az sem baj. Aztán annyira beleéltük magunkat, hogy azóta rendesen próbálkozunk.
2008. szept. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igen ez ismerős:) ma már együtt néztük,h mennyi a gyes...stb,h lehet igényelni meg hasonló:) szombaton volt az a bizonyos aktus ma meg szurkál a hasam. lehet ez beágyazódás?
2008. szept. 22. 17:47
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha szombaton volt az aktus, akkor az 20-a, ma van 22. A beágyazódás 5-7 nap, ha jól tudom, ez még inkább a peteérés jele lehet nálad szerintem.
2008. szept. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem így lett" volna" kistestvérem. Ha apu barátnője elnem veteti. Pont így jártak, hogy kivette elment és rögtön visszarakta szóval nagyon fürgék voltak.
2008. szept. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyébként egy megértő ember vagyok, csak azt nem értem, hogy ennek így mi értelme van. Simán lehetsz terhes, hiszen sperma még úgy is marad simán a péniszén, és ha visszateszi, az legalább olyan, mintha ki sem vette volna. Kívánom, hogy az legyen amit szeretnétek, de akkor viszont ne fájdítsátok egymás szívét azzal, hogy az egyik beleéli magát a gyerektémába, a másik meg várni akar még, mert ez szörnyű. Hidd el tapasztalatból beszélek. Akkor kezdjétek el élesben a dolgot, ha már mindketten úgy érzitek, hogy bármikor jöhet a baba. Sok sikert.
2008. szept. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ennek nincs értelme, hisz aktus közben is kerülhet be hímivarsejt nem csak a végén.
2008. szept. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!