Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már megint nem sikerült. Ti,...

Már megint nem sikerült. Ti, hogy bírjátok hónapról-hónapra? Nekünk már lassan másfél éve nem sikerül. Olyan bíztató volt a görbém, de ma reggelre leesett a hőm, így már biztosan meg fog jönni.

Figyelt kérdés

[link]


Már reggel jól kibőgtem magam, de nagyon nehéz....


2012. júl. 26. 08:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Voltatok orvosnál?
2012. júl. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
szegénykém :( biztos nagyon rossz lehet nekem hatalmas mákom van mindkét fiam első hónapban sikerült.
2012. júl. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Voltunk orvosnál, kaptam Meforal-t azt szedem, lassan fél éve, tartom a diétát, mozgok. Nem értem... Apával minden rendben, van már két csodaszép kislányunk:)
2012. júl. 26. 08:07
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Akkor tovább kell lépni. Mi is fél évvel a -meforal, diéta után mentünk tovább: petevezeték-átjárhatósági vizsgálatra.
2012. júl. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalataim szerint a "tartom a diétát" néha csak elméletben van meg, gyakorlatban nem, és akadálya lehet az inzulinszint csökkentésének, mert bár azt hisszük, jót cselekszünk, túl sokszor tévedünk. Nézelődj utána még alaposabban, hogy megfelelő mennyiségű és minőségű dolgokat viszel-e be rendszeresen és hogy a mozgásod pulzuskontroll mellett is kielégítő -e. Amikor elkezdtem a hármas kezelést, azt gondoltam, hogy elég a fő vonalakat tartani. Súlyosan tévedtem. Ha csak elszámolom a szénhidrátot vagy csak nem mérem 1-2 napig, csak nagyjából, a mérleg nyelve kitér és az értékeim romlanak. Amikor alacsony pulzusszámú tornát csináltam, gyakorlatilag csak az időm ment el vele, a túl magas sem volt jó. Tényleg be kellett lőni mindent a megadott értékekhez, csak és kizárólag akkor működött. Szerintem jó nyomon vagy, csak én finomítanék a "beállításokon", és hagynék még 3 hónap türelmi időt magunknak, mielőtt újabb kivizsgálásokra mennék. Sok sikert és kitartást kívánok!
2012. júl. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én van hogy jobban bírom, akkor a párom borul ki, van hogy ő az erősebb, és én bőgök. Szóval kiegészítjük egymást, remélem nem lesz olyan hogy egyszerre omlunk össze, mert így még mindig kihúztuk egymást...

Mi is már több mint egy évnél tartunk, most kezdődnek a vizsgálatok, eddig nem állunk valami fényesen, úgy néz ki pm-alulműködésem van.

Nekünk annyival rosszabb azt hiszem, hogy környezetünkbe mindenki babázik, vagy fog hamarosan, vagy már másodikat tervezi, mi meg még az első csöppségért küzdünk. :( Nekem nem is az a legrosszabb mikor megjön, hanem mikor ismerős anyukák nekem panaszkodnak milyen nehéz a gyerekkel, és hogy örüljek hogy nincs...

Tartsa benned az az erőt, hogy már van két kislányod! Te már kétszer is megtapasztalhattad azt, amiről sokan csak álmodunk. Nameg már ott a bizonyíték hogy nincs akkora nagy gond, biztos hamarosan érkezik a harmadik babó is.

Menj utána a dolgoknak, ne hagyd a dokidra, én már ezzel sokszor megjártam.

Mielőbbi babásodást! :)

2012. júl. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek:)


Kedves negyedik válaszoló! Nagyon betartom a diétát és a mozgást is. Fogytam 8 kg-ot is. Eddig még nem nagyon volt peteérésem sem, csak az utóbbi három hónapban. Az orvosom szerint nagyon jól csinálom. Szerinte még kell idő, hogy jöjjön a babó. Csak én nagyon vágyom már rá, ezért keseredek el minden hónapban...

2012. júl. 26. 08:42
 8/20 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, ne keseredj el, mi is másfél éve próbálkozunk és semmi! -és elvileg nincs semmi baj egyikünknél sem, mégsem jön...már egyre jobban viselem, amikor megjön mert arra gondolok van oka, hogy még nem akar megfoganni! Majd jön, ha szeretne!
2012. júl. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Inkább a meglévő kettővel törődj többet, mint a nem létező 3.-on görcsölsz, aztán lesz ami lesz.
2012. júl. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Köszönöm, hogy válaszoltál. Természetesen a meglévő kettővel foglalkozom, de azért ezen kívül mással is. Többek között, hogy nagyon vágyunk egy kisbabára, szerintem ez nem olyan nagy bűn...

2012. júl. 26. 09:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!