Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti mikor mondtátok el a...

Ti mikor mondtátok el a párotoknak, hogy babát vártok? Már az elején? Vagy megvártátok ameddig az orvos biztosat nem mondd?

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Én mindenbe azonnal beavatom mert ő segít át ezen a várakozásokkal teli időszakon!
2012. júl. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én az első babánál MMS-t küldtem a pozitív tesztről.

Mi elég kötött napirenddel élünk (munka miatt) így pl azt nem is nagyon tudtam volna eltitkolni előle, hogy dokihoz megyek. A családnak meg a munkahelyen épp elég volt magyarázkodni ("éves kontrollvizsgálat"-ja, mikor utálok nőgyogyihoz járni, és nem is megyek sűrűn)

Szóval tudta az elejétől, tervezett baba volt.A családnak kb 8 hetesen, a barátoknak kb 12 hetesen mondtuk el.


A második baba meglepetés volt, késett a mensim,de mivel védekeztünk és a fiunk is kicsi volt, tényleg csak a biztonság kedvéért vettünk tesztet, én betegségre gyanakodtam, de doki nélkül csak a terhességet tudtuk (volna) kizárni. Eléggé meglepődtem, meg aztán annyira halvány lett a teszt, hogy azonnal kirohantam a fürdőből, hogy megmutassam a páromnak.

Utána még két tesztet csináltunk,annyira nem hittük el, de ezt is tudta az elejétől.

2012. júl. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Még aznap reggel,mikor pozi lett a teszt.Nem hitte:)))A doki látogató után hitte csak el.

Tervezett volt a babó,de mikor hírét adtam,hideg zuhanyként érte apát.Nem csodálom,26 volt akkor csak.Mostanra már akkora a szerelem köztük (kislányunk van),hogy észre sem veszik a jelenlétemet,a jól megérdemelt 2 hely az enyém,mindkét fél részéről.

2012. júl. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!