Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen injekcióról beszélhetet...

Milyen injekcióról beszélhetett nekem az orvos vetélés után?

Figyelt kérdés
Februárban volt egy vetélésem, most augusztusban fogunk újra próbálkozni. Azt mondta még akkor nekem az orvos hogy keressem fel abban a hónapban amikor szeretnénk babát és akkor majd kapok injekciót. De csak ennyit mondott. akkor nem is nagyon foglalkoztam vele hogy mi lehet az, de most már kezd érdekelni. Olvastam olyat hogy progeszteron pótlás lehet, de azt meg lehet szájon keresztül is. Kapott már valaki vetélés után ilyen injekciót (amikor már újra babát tervezett). Meddig kell adni, egyszeri vagy több héten keresztül.? illetve mennyibe kerül? köszönöm előre is!:)
2012. júl. 14. 08:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a dokid a peteérés elősegítő injekcióra gondolt.

Én Merionalt kaptam. 1 ampulla kb 3000 ft. A múlt hónapba 9 db-ot kaptam, de nem lett peteérésem. Előtte hónapban 6 db-ot kaptam attól 2 tüszőm érett meg.

Most heteken belül megyünk lombikra. Most Gonal f 900-at írtak fel.

2012. júl. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, nekem semmi baj nincs a peteérésemmel. Rendszeresen figyelem több módszerrel, és jóformán minden hónapban van azt is tudom hogy mikor. ennyit mondott hogy a vetélés miatt (ami volt februárban) jelentkezzek augusztusban mert majd ad injekciót, hogy legközelebb ne forduljon elő vetélés. Vagyis minél kevesebb legyen rá az esély. Szerintem ez más mint amit te kapsz. de azért köszönöm! nektek sok sikert!
2012. júl. 14. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!