Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elvileg 5 hetes terhes vagyok...

Elvileg 5 hetes terhes vagyok 2 hét múlva megyek dokihoz honnan tudhatom hogy a babával minden rendben van és nem történt semmi rossz?

Figyelt kérdés
Az elején amikor megtudtam (1 hete) görcsöltem de ez 2 napja elmúlt és csak a mell feszülés és a derékfájás maradt.

2012. júl. 27. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Először is ne görcsöl!!Nyugodj meg.Ez a legfontosabb!

Az ha fáj a hasad, úgy mint ha megjönne az teljesen normális.

Forró kád vízbe ne ülj be, ne emelgess nehezet és ne hajolgass.Ha kell valami a földről inkább guggolj le érte.

A mellfeszülés is normális, hisz beindultak a hormonjaid.

Reggel nekem engedélyeztek 1 db kávét vagy teát.Állítólag a nagyon fűszeres étel se jó..de én nagyon fűszeresen eszek és már a 2. terhességemet élem épp, és előzőleg sem volt nekem bajom tőle.

Boldog babavárást! :)

2012. júl. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a görcsölés a beágyazódást jelenti.

csak vigyázz magadra nagyon, ne emelj nehezet, a forró fürdőt nekem kifejezetten tiltotta a doki. egyél sok gyümit, szedhetsz magzatvédő vitaminokat is.

baj csak akkor lehet a picivel, ha vérzel... de ez nem lesz!

legyél pozitív!

gratulálok nagyon!

14 hkm

2012. júl. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Olyanokat olvastam hogy felszivodhat meg hasonló....
2012. júl. 27. 14:50
 4/5 anonim ***** válasza:

7 hetes terhes vagyok és azt mondta a doki,hogy főleg a negatív gondolatokat kerüljem...


Igaz a miénk már egyértelmű embrió szívhanggal de 5 hetesen is azt mondta miért szívodna fel?


Ha első terhességed ne gondolj butaságokra...

boldog babavárást neked!

2012. júl. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia! én si 5 hetes vagyok és én is kb. 2 hét múlva megyek dokihoz, sőt! ugyan úgy parázok mindenen, mint te! próbálom elhessegetni a rossz gondolatokat, de nem mindig sikerül. már a munkahelyemen is bejelentettem, sőt, már nem is megyek többet dolgozni (sok káros és veszélyes anyaggal dolgozunk).

próbálom magam nyugtatgatni és minden nap vagy 20X megkérdezem a párom a páromtól, hogy : "Ugye nem lesz semmi baj???" és amikor együtt érzően, magabiztosan, határozottan azt válaszolja, hogy: "Persze, hogy nem, Szerelmem!" akkor valamiért megnyugszom egy kicsit, még akkor is, ha tudom, hogy a rossz dolgok nem rajta múlnak sajnos... Próbáld ki! :)

2012. júl. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!