Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
21éves lány vagyok,26-án kellett volna megjönnie,de még semmi...volt egy alkalom mikor a párommal nem védekeztünk,de az megszakítással történt.egyre aggasztóbb mivel megnéztem az elmúlt másfél évet és nem volt olyan alkalom mikor késett volna.a melleim már van hogy egy héttel menstruáció elött megpüffednek és fájnak,most meg szinte semmi,csak minimálisan fájnak de már lehet az állandó tapitól,h vajon fáj-e.szeretnénk babát,de egyenlőre még nem:(a teszt már kimutatná ha terhes lennék?

2012. júl. 28. 15:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
a tesztnek már igen ki kell mutatnia, csinálj egyet!
2012. júl. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszi szépen minenképp tesztelek.mekkora esély lehet rá,hogy terhes vagyok,az alapján amit írtam?
2012. júl. 28. 15:49
 3/14 anonim ***** válasza:
Hányadikán történt ez a védekezés nélküli aktus? Ha 8-a,és 14-e között,akkor nagyobb rá az esély! Ha 8-a előtt,vagy 14-e után,akkor elég kicsi rá az esély!
2012. júl. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
sajnos nem tudom behatárolni,mivel utánna is voltunk többször együtt(védekezéssel)inkább hónap elején törént esetleg max16-a fér még bele...utánna biztos,hogy nem.
2012. júl. 28. 16:07
 5/14 A kérdező kommentje:
ha mégis terhes lennék tapasztalhatnék már most valami jeleket,ha igen akkor milyet?
2012. júl. 28. 16:23
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem feltétlen kell hogy legyen bármilyen jel! Esetleg mellfeszülés, meg fog jönni érzés, de ez is ember függő, nem mindenki érez ilyeneket! Tesztelj, az ki fogja mutatni!
2012. júl. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Első voltam :)
2012. júl. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
vannak hasolnó érzéseim mint a "megfog jönni"csak hát ugye azóta sem jött meg semmi...ezt csak 3napja érzem,mikor meg kellett volna,hogy jöjjön.
2012. júl. 28. 16:57
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is,holnap reggel az első vizeletből csinálj egy tesztet,már biztos kimutatja,ha baba miatt nem jön meg!
2012. júl. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha még nem szeretnél babát, miért nem védekezel normálisan?

Ha másfél éve sosem késett, akkor bizony esélyes a terhesség.

Csinálj egy tesztet és kiderül. Ha megúszod, akkor máskor legyen több eszed.

2012. júl. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!