Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha lement a hőmérsékletem a...

Ha lement a hőmérsékletem a 14. dpon de nincs vérzés így lehetek terhes?

Figyelt kérdés
14.dpon leugrott 36.5 re (36.7-8 rol) enyhe gorcsolest erzek de nem mindig(tegnap elott ota) de muloban van..Eros feher folyasom van(sok) es a mehszajam se jott le mint ilyenkor szokott es nagyon puha..3-4 napja folyamatos faradtsag gyotor (mar 5 kor aludnek mint a tej,regebben 2 korul aludtam el ejjel..),eddigi tesztek negativak. Meg fog jonni meg vagy volt mar valaki igy vele,es baba lett?

2012. júl. 26. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Én sajnos azt tudom mondani,hogy pont az tűnt fel a görbémen hogy az elsőkkel ellentétben egy napig sem esett egy negyed tizedet sem a hőm.Végig nagyon szépen fent maradt.

A 36,5 szerintem alacsony a babához.De drukkolok hogy hátha mégis baba van a dologban.Majd írd meg hogy mi lett a vége.

szép estét.

2012. júl. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem két tizedet esett a hőm a nemvárthoz közeledve, de nem ért el ilyen alacsony értéket, mint nálad. A negatív tesztek miatt mondanám inkább, hogy szerintem sajnos nincs baba.
2012. júl. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!Sajnos szerintem sincsen baba(megint..:( ) ..De akkor mert nem jon meg?Mit tehetek erte hogy megjojjon?Meg csak nem is gorcsolok!:O Eddig mindig erosen gorcsoltem,most csak eppen hogy erzem a mehem bizsergeset..:(
2012. júl. 27. 13:43
 4/6 A kérdező kommentje:
Most jott meg..:(
2012. júl. 27. 14:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok!Én ezért utálom ha egy nő totál a tüneteire hagyatkozik.Csak átvágja magát.Nekem két ciklusom nem volt egyforma.Tök máskor fájt a cicim meg máskor voltam ingerlékeny.

Na nekem az ingerlékenység tipikus tünetnek számított mensi előtt.Egyik hónapban túl nagy volt a csend :) Semmi hiszti,állandó jókedv...már furcsállta párom is hogy nem okádok tüzet....na ahogy ezen elagyaltam már meg is jött.Ki is akadtunk mind a ketten hogy a halál biztos tünet sehol nem volt.

Nem szabad ennyire ráhagyatkozni.Amit írtam is,nekem sem a tünetek voltak furák,hanem a hőm hogy egy picit sem esett le.Ne görcsölj,az is kihat a "folyamatra" hidd el.

Kívánom hogy minél hamarabb jöjjön nálad is a gólya. :)

2012. júl. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom!:) Igyekszem nem ra gorcsolni..:) Valamikor csak sikerul..Csak tudod mi eddig a veteles ota nem nagyon tudtunk meg probalkozni sem mert nem volt ovulacio..:(
2012. júl. 28. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!