Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől van az h. egy hete...

Mitől van az h. egy hete teszteltem halvány pozitívat, de még mai tesztem sem erős pozitív. Lehet valami baj van?

Figyelt kérdés
2012. júl. 29. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
hány napja késik a menzeszed?
2012. júl. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
8 napja
2012. júl. 29. 14:37
 3/7 anonim ***** válasza:

a halvány pozi is pozitív teszt! valakinek erősebb valakinek halványabb! emiatt szerintem ne izgulj!

minél hamarabb menj el dokihoz, akkor majd megnyugszol, az orvosi vizsgálat után :)

gratulálok!

2012. júl. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem sem lett 1 héttel se utána sokkal erősebb...Mostanra az első teszthez képes 2 hétre erősebb mint a kontrollcsík :)

Én is féltem hogy baj lesz

2012. júl. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Doki látott már?????

8 nap késéssel már szerintem lehet, hogy látszik Uh-n, de ha nem a vérvétel tutira kimutatja!!

2012. júl. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is ebben a cipőben járok! :-(

Csináltam már néhány halvány csíkosat az utóbbi 1 hétben és sehogy sem akar erősödni. De azt mondják, hogy ha van csík (még ha alig látható is), akkor nagy valószínűséggel baba is. Mondjuk ettől függetlenül én még aggódom (mert nekem a rendszertelen ciklusom miatt még mindig van 2-3 napom, hogy megjöjjön).

Reméljük a legjobbakat! :-)

2012. júl. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kiderült már azóta valami?
2012. aug. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!