Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babán dolgozunk, és most...

Babán dolgozunk, és most 25-én nem vártam, nem is jött, csak barnázás már 5 napja. Nem csak azért van ez, mert a menstruációmra még így "emlékszik" a szervezetem?

Figyelt kérdés
Feltétlenül baj ez?Holnap tesztelek,ha pozitív,irány a doki persze,csak megnyugtatást várok,hogy születtek már így babák!:)
2012. júl. 29. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Milyen erősségű a folyásod? Mert ha erős, az szerintem nem jelent valami jót. Megoszlanak a vélemények, nemrég én is tettem fel egy hasonló kérdést, de nekem már a kezemben volt a pozitív teszt. Van, aki azt írta, hogy irány a doki, és volt, aki azt, hogy még "emlékszik" a szervezetem. Sajnos nem jött össze...


Egyébként szerintem már akár most is tesztelhetsz, ha van otthon teszted. Már kimutatná. :)


Sok sikert kívánok!

2012. júl. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem erős,a betétem tiszta,csak a papíron látom.de e már 5 napja.Nincs tesztem,holnap veszek,remélem pozitív lesz!Sajnálom,hogy neked nem jött össze,de kitartás,már én is ezzel nyugtatom maga m 6 hónapja....
2012. júl. 29. 18:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor sok sikert Neked!!!

Írd meg feltétlenül az eredményt!

Szurkolok! :)

2012. júl. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Pár napja barnázok és még nem jött meg. Nálad mi a helyezet? Teszteltél már?
2012. júl. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!