Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet ez az állandó...

Mitől lehet ez az állandó alhasi fájdalom és a magas hő a ciklus elején? Görbe csatolva!

Figyelt kérdés

11-én (25 napra...) megjött, azaz inkább csak erős barnázásom volt négy napig, nem is tűnt rendes menzinek. Elkezdtem szedni a ciklus 5. napján az E-vitamint (napi 400mg), illetve a Supradint (napi egy szem, B-C vitaminok, folsav és magnézium helyett - gondoltam így egyszerűbb, tudom, hogy nem egy kimondott terhesvitamin). Az egész ciklus alatt (ez a 13. nap) szörnyen fáj és görcsöl mindkét petefészkem (szinte állandóan), eddig ilyen nem volt! A peteérés napján néha-néha éreztem, de ez teljesen új... Mitől lehet? Az E-vitamin okozhat ilyet? A 6. ciklusnapon kíváncsiságból ellőttem egy tesztet, de negatív lett (elvileg az volt az előző peteérés utáni 15. nap, gondoltam hátha késői peteérésből mégis lett baba).

Itt a görbém:

[link]

(Az első napi nagy ugrás az új hőmérőmnek köszönhető, lecseréltem a digitálist.)

Szerintetek mit csináljak?


2012. júl. 23. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem magas a hőd:)
2012. júl. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
E vitamintól nem lehet, az a sejtfelépítésben segít.
2012. júl. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hányadik hónapja méred?

A régi ciklusaid hogy néztek ki?

Egy vitamin nem kellene, hogy hőingadozást okozzon. Ez nem néz ki túl jól...

2012. júl. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Hát, régen egy négyzetrácsos füzetben vezettem a görbém, azt nem szkennelem be, de itt az előző, amit már a ciklus.hu-ra is rögzítettem:

[link]

Ez még a digitális hőmérős, itt nem ingadozott annyira, illetve alacsonyabb volt azzal az alaphőm. (Lehet, hogy ez a hónap csak az előzőekhez képest tűnik magasnak...)

Ha nem a vitamin okozza, akkor mi? Fogalmam sincs, hogy mit csináljak, és ez is megijesztett, hogy 25 napra jött meg (eddig mindig kihúztam a 28.-ig).

2012. júl. 23. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!