Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Kedden kellett...

Lehetek terhes? Kedden kellett volna megjönnie, de azóta se semmi! Csináltam 2 tesztet, mind a kettő negatív lett.

Figyelt kérdés
A hüvelyem száraz, enyhén krémes, a méhnyakam mutató ujjnyira magasan, enyhén puha, enyhén nyitott! Két három alkalommal volt hányingerem. a hasam enyhén menzi szerűen görcsöl.

2012. júl. 29. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha terhes lennél már ki kellett volna mutatnia a tesztnek, de persze nem tudom, hogy milyen teszteket csináltál, bár ennyi idővel utána már bármilyen érzékenységű tesztnek ki kellett volna mutatnia. A többi tünettel kapcsolatban nem tudok mit írni, a méhszájamat nem szoktam csekkolgatni, úgyhogy nem tudom, hogy milyennek kellene lennie menzesz előtt, nekem szokott hányingerem leni, mielőtt megjön. Mondjuk álltólag hányinger csak a 6. hét körül, az elmaradt menzi után 2 héttel szokott jelentkezni, úgyhogy ez korai lenne még, főleg, ha annyi hormon van csak a szervezetedben, hogy még a teszt ki se mutatja (mert elvileg a hányinger is a hormonok hatása)...
2012. júl. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is késett a mensim, 7 napos késés után is negatív volt a teszt. Elmentem dokihoz, aki azt mondta, hogy terhes nem vagyok, csak kimaradt egy menszesz.
2012. júl. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!