Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A beágyazódás járhat kissé...

A beágyazódás járhat kissé erős alhasi görcsökkel?

Figyelt kérdés
2009. júl. 17. 13:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia nekem igen nagyon görcsölt...:-))

De minden ember más ..

2009. júl. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
jaj,de jó ,hogy rátaláltam erre a kérdésre.És lehet,hogy ilyenkor az ember sűrűbben járna pisilni?neked nincs ilyen?
2009. júl. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nekem tegnap és ma volt...pisilni csak egész kicsivel jÁrok sürübben..:) volt más tünetetek nektek?
2009. júl. 17. 16:11
 4/19 A kérdező kommentje:
Jah meg a folyásom sem olyan mint szokott lenni,hanem nagyon minimális csak a krémes folyás a méhszajam fent van kemény és zárt.de attol félek,hogy valami más bajom van..pont a fájás miatt.. :(
2009. júl. 17. 16:47
 5/19 anonim ***** válasza:
Én sűrűbben jártam pisilni.De mostmár nem annyira.Sajnos nem tudtam eldönteni,hogy felfáztam vagy emiatt.Meg nagyon fájnak a melleim.Még mindig görcsöl?
2009. júl. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
nem nem..már nem görcsölök..2 napig tartott nálam...nekem nincs semmi más tünetem..talán annyi,hogy délutánonként lefekszem pár órára aludni..neked is elmúlt? :)
2009. júl. 19. 20:32
 7/19 anonim ***** válasza:
nekem ma volt, olyan volt mintha a méhemet húznák de nem hasonlitott a menzis érzéshez!nagyon fájt mintha vysta lenne, peteérésem volt, mert doki nézte nem tudom mi lehet ez. veled miujs azóta?
2009. júl. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
nekem azota meg nincs semmmi,marmint a menszire gondolok...:) tegnap este nagyon eros hanyingerem volt, a melleim szemmel lathatoan megduzzadtak,meg a paromnak is feltunt es erzekeny a mellbimbom...par nap es kiderul.. :)
2009. júl. 25. 22:01
 9/19 A kérdező kommentje:
Veletek mizujs??
2009. júl. 26. 10:28
 10/19 anonim ***** válasza:
nálam semmi, mivel én 23. napon járok énis görcsöltem 2 napig, első nap olyat éreztem mintha húznák szét valami szálat belűl,és nem tudtam kiegyenesedni teljesen mert feszitett nagyon rossz volt. 2. nap meg olyat éreztem mintha fellenék fázva. te pontosan mit éreztél?
2009. júl. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!