Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab után kinek volt...

Missed ab után kinek volt rendszertelen a menstruációja?

Figyelt kérdés
Sajnos missed ab-om volt június 11-én. A műtétre rá 31 napra megjött az első menstruációm, ami teljesen normális volt. Most (az elsőre 19 nappal)barnás folyásom van, szerintem újra megfog jönni. Kinek volt hasonló tapasztalata?
2012. júl. 30. 17:30
 1/1 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nekem két éve volt missed ab-om, azóta vannak vérzészavaraim. :-( Hol 25, hol 32 napra jön meg, előtte-utána barnázok napokig. :-(

Az utóbbi fél évben valamit javult a helyzet, most már csak utána van barna (el ne kiabáljam!). A nődokim fogamzásgátlót javasolt volna, ha nem akarnánk babát, az endodokim a prolaktinomra gyanakszik, bár mindig határon belül vagyok, de azért a felső határ közelében. Mivel ez a hormon napi szinten is változik, azt mondta a doki, hogy lehet hogy ez okozza. Második hónapja szedem a mastodynon-t, kíváncsi leszek, segít-e.

Én is nagyon szeretném tudni, mitől van, mert a sok vérezgetés már az agyamra (és a pároméra) megy. :-(

2012. júl. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!