Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki tud Jónás módszerhez...

Ki tud Jónás módszerhez rizikó faktort számolni? Segítenél? 1981. 07.20 21óra, Debrecen

Figyelt kérdés
2012. júl. 31. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
A Google-be ha beírod,kidob egy rakás oldalt,ahol ki tudod számolni.
2012. júl. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Rizikó faktort is?

Én sem tudom, hogyan kell!!!

Leírhatom én is az enyémet?

2012. júl. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rizikófaktort csak fizetős oldalon találtam sajna. Számolja ki nekem valaki légyszi,ha tudja!Köszi!
2012. júl. 31. 15:25
 4/7 Jubilee ***** válasza:
Ez az oldal nem jó? [link]
2012. júl. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves Jubilee! Köszi a linket,de sajna nem segít.Az astro számol Jónás napot,de rizikófaktort nem,a lunarium viszont fizetős.
2012. júl. 31. 18:12
 6/7 Jubilee ***** válasza:
Értem. Sajnálom, hogy nem tudtam segíteni.
2012. júl. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elmentem és kiszámoltattam, terhes is lettem, a mensim utáni 2 napon, amikor elméletben nem eshetnék teherbe, én hiszek neki viszont ami itt a neten kering az azért kicsit más mint amit Ő számol, azt gondolom aki próbálkozik hónapok esetleg évek óta annak érdemes szánni rá 21 ezer ft-ot, ez egy évi naptár, annyi mindenre elkölt az ember ennyi pénzt akkor egy ilyen fontos dologra miért nem akarjátok kiadni a pénzt? Amiket a neten számolgattok az sokszor nem is jó, meg vannak kizáró napok amit itt nem írnak le....Szerintem csináltad meg, tapasztalat, hogy tényleg megérte:-) Itt a pici baba a hasamban:-) 9 hkm
2012. aug. 16. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!