Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi lehet maximum a TSH-szi...

Mennyi lehet maximum a TSH-szintem, ha teherbe szeretnék esni?

Figyelt kérdés
Hashimoto thireoditist állapítottak meg még 5 évvel ezelőtt, de gyógyszert nem írtak fel. Azóta vérvételnél volt hogy 2 felett, volt hogy 5 felett volt a TSH-szintem, de endokrinológián nem jártam azóta. Szeretnék gyermeket és tudni szeretném, hogy maximum mennyi lehet a TSH-szintem, ha teherbe szeretnék esni? Gyógyszert fognak felírni?

2012. aug. 1. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a doki 2 alatt mondta.
2012. aug. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1 körüli a legjobb,nekem 2 körül volt mindig és 5 évig nem lettem terhes.Aztán leesett a Tsh szint 0.99-re és terhes is lettem azonnal.
2012. aug. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Manka68 ***** válasza:
Ahogy a második válaszoló írta! Annyival egészíteném ki, hogy mindenképpen menj el endokrinológushoz mielőtt belevágtok a babavállalásba, mert ha a pajzsmirigyed nem jól működik, akkor ha véletlenül sikerül is teherbe esned, könnyen vetélés lehet a vége.
2012. aug. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Pont ahogy előttem írták! Feltétlen menj endokrinológushoz, és tegyétek rendbe a TSH-t még a baba előtt. Nálam sajnos későn derült ki hogy magas a TSH (3,8) évekig nem sikerült baba, ha össze is jött azonnal el is ment :(.

Gyógyszert fognak felírni! Letroxot, vagy Euthyroxot. Engem a jódos dolgokról is letiltottak. Fontos a jó doki, mert ha a TSH-d 2 fölött lesz jóval, és nem csinál veled semmit feltétlen el kell menned egy másik endokrinológushoz!!!

2012. aug. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!