Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetett beágyazódás?

Lehetett beágyazódás?

Figyelt kérdés

Múlthét pénteken és vasárnap voltam együtt a párommal, és tegnap úgy fájt a petefészkem ha megmozdultam, mintha szét akarna szakadni, minden mozdulat fájt, főleg ha felálltam a székből.

Szerintetek lehetett beágyazódás?

Kicsit barnázgattam, kb. olyan volt mint mensi előtt, jövőhéten kellene megjönnie.


2009. júl. 18. 08:14
 1/2 anonim ***** válasza:

lehetett, bár nem mindenki érzi meg, ezek jo tüneteket, de lehet hogy kitolodott a pé-d..

32

2009. júl. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem a méhemnél fájt alig tudtam leülni meg felállni.Nem akarlak megijeszteni de rá két napra lázas lettem. Dokihoz fordultam és méhen kívüli terhességet diagnosztizáltak.Azóta túl vagyok a műtéten.Én is barnáztam azt hittem beágyazódás.Csinálgas tesztet 2 naponta és ha pozitív irány a doki.Én nem csináltam tesztet mert attól féltem negatív lesz.Bár lehet jobb is volt így, hamarabb túlléptem a dolgon.


Remélem neked nem ez lesz de jobb ha tudod az én esetemet.

2009. júl. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!