Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja augusztus-6ra?

Ki nem várja augusztus-6ra?

Figyelt kérdés
Van tüneteitek? Vagy egyéb? És mikor közeledik a mensi akkor le megy a hő ilyenkor? Én most mértem meg ebben a pillanatba 37 fokot mértem akkor ez jó jel?

2012. aug. 2. 09:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 A kérdező kommentje:
Mondjuk fájnak a melleim talán a jobb mellem jobban fáj.
2012. aug. 2. 09:31
 2/73 A kérdező kommentje:
Akkor számíthatok jóra vagy még ne bízzam el magamat amiatt hogy fájnak a melleim.
2012. aug. 2. 09:32
 3/73 anonim ***** válasza:

Szerintem ez még semmit nem jelent. A hőmérőzésnek pedig csak akkor van értelme, ha eddig is csináltad, és akkor a szokásos görbédhez képest látod a különbséget. Neke a hőm azután szokott lemenni, hogy megjön, tehát nekd akkor csak aug 6-7-én kellene leesnie. És a hőmérőzésnél CSAK a közvetlenül ébredés után mért hő számít, szájban vagy hüvelyben mérve, ha később méred vagy máshol az teljesen irreleváns.

Még pár nap, és kiderül, hogy sikerült-e, nyugi :) Addig feleslegesen keresed a jeleket, meg idegeskedsz, tudom, hogy nehéz a várakozás, de próbáld magad mással lekötni...

2012. aug. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:

Szia 7.re nem varom.Minden ugyan olyan mint szokott.

Fajnak a melleim neha szurkal a hasam, de ez minden honapban igy van.Drukk, hogy sikeruljon Neked is es Nekem is :)

2012. aug. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 A kérdező kommentje:
Utálom ezeket a várakozásokat.
2012. aug. 2. 10:40
 6/73 anonim ***** válasza:
Én 5-re nem várom, mensi előtt sose fájtak a melleim most már legalább egy hete majd le szakadnak, hasszurka is van, hőm még mindig fent van(rendszeresen mérem), hát remélem hogy össze jött.Drukkolok neked.
2012. aug. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 A kérdező kommentje:
Köszi :) Én is drukkolok mindenkinek.
2012. aug. 2. 10:41
 8/73 anonim ***** válasza:

Én ,én , én!!!!!:) Nagyon nem várom 06-ra!:) Furán fájdogál a hasam (feszít, néha görcsöl, néha ez egyik petefészkemnél szúr...), és a melleim is érzékenyek voltak középidőtől, bár tegnap óta ezt nem nagyon érzem. Nagyon -nagyon szeretnénk már babát, és kivagyok ettől a várakozástól!!!!!!!:D

Nagyon úgy érzem hogy már nam vagyok egyedül, és ez annyira izgalmas!!!!!:) Te hogy vagy?

A hőmet nem mérem.

2012. aug. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 A kérdező kommentje:
Kicsit el szoltam magamat 7-re kellene meg jönnie. De azért nem baj ugye?
2012. aug. 3. 07:37
 10/73 A kérdező kommentje:
Sajnos ki kell várni a hétfőt vagy a keddet. Szerintetek ha ma csinálnék egy tesztet az mutatna valamit vagy inkább hagyjam? Már nem bírok magammal szó szerint nem bírok magammal. Nagyon fájnak a melleim. De ezek nem meg szokott dolgok mivel nekem nem igazán jelentkeznek ilyenek ha meg jönne. Volt mikor nem is volt mell fájdalmam és nem vettem észre hogy meg volt. Szülés előtt meg mindig tudtam mikor görcsölt a hasam hogy meg jön. A fiam Nak köszön hetem hogy segített rajtam avval hogy nincsenek halálos görcseim amik elviselhetetlenek voltak még komoly gyógyszerek mellet is.
2012. aug. 3. 07:42
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!