Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

A barátommal márciusban voltunk utoljára együtt!

Rendesen menstruálok,mostanság azonban furcsa dolgokat véltem magamon felfedezni!Nőtt a mellem,nagyon kívánom a fűszeres kajákat,teszem azt ma tésztát ettem egy kiló ételízesítővel.Folyamatosan aludnék,és fáradt vagyok!

Ha sokáig ülök és felállok mert ki szeretnék menni a konyhába akkor elszédülök,és vannak időszakok amikor lever a víz!Ma meg észrevettem apró mozgásokat a pocimban!

Elképzelhető,hogy anyuka leszek?


21/L


2009. júl. 18. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Olyan régen voltatok 1ütt? És azóta?

Na de lehetséges hogy babád lesz :)! Viszont akkor 3-4 hónapos már. Hízni nem feltétlen kellett hogy hízz na de a melled... én sem híztam sokáig! MIndenképp tesztelj!! Írd meg mizu:)??

2009. júl. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha terhes lennél szerintem az már látszana a pocidon.Ha más nem is látná de te biztos észre vennéd ha dudorodik a pocakod.
2009. júl. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha rendesen mensizel,akkor kizárt dolog,hogy terhes lennél!Ha más volt a menzi állaga,akkor elképzelhető,de nem értem,miért nem csinálsz egy terhestesztet,abból biztosan kiderülne!Ha + akkor keress fel egy nődokit,ha nega,akkor pedig csak képzelődsz!Ebben a nagy melegben minden előfordulhat!

2009. júl. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mióta vannak ezek a tüneteid ,de minél hamarabb tesztelj!!!!!!
2009. júl. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!:)

1.válaszoló:azóta sajnos a munkája közbeszólt:(:'(

utsó válaszoló csinálni fogok tesztet csak nincs a közelbe semmilyen drogéria,ezért gondoltam hogy megkérdezem itt:)

Bár mondjuk ha rendes,rendszeres,nem változott állagú a menzi akkor tényleg kicsi esélye van a babának!Na de biztos ami biztos tesztelek hétfőn!:):)


Köszönöm mégegyszer az eddigi válaszokat!Még jöhetnek...

2009. júl. 18. 19:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Teszteltél? Eredmény?
2009. júl. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Ma elmentem egy drogériába tesztet venni és megcsináltam,de negatív!Szóval baba kizárva!

Anya szerint a vashiányomtol is lehetnek ilyesféle tünetek!

Köszönöm a válaszokat!

2009. júl. 19. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!