Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meddig tartottátok titokban a...

Kathrin01 kérdése:

Meddig tartottátok titokban a terhességet?

Figyelt kérdés
Pénztárban dolgozom egy multinál, és már az elején elmondtam, h babát várok, azért, gogy kíméljenek. Ott azonban gyorsan terjedt a hír. Sajna 5-6 hetesen elhalt a kicsim és megjött. Most meg mindenkinek magyarázkodok, mondanom kell a rossz hírt. A családomban ugyanez. Ti hogy vagytok ezzel? Én azt tervezem, ha ismét terhes leszek, az első 3 hónapban nem mondom el senkinek, csak a páromnak.
2009. júl. 18. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnálom :( De nemcsak elmondani kellett volna,hanem elmenni tp-re.A multiknál a pénztár nagyon megterhelő,én is az vagyok-voltam.
2009. júl. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom hogy ez történt veled. Én megvártam a kritikus 3 hónapot - addig mindig bármi történhet sajnos, ahogy veled is. Csak legközelebbi családtagok tudták, anyuék, tesóék. Végül érdekesen alakult mert pont volt csapatépítő tréningünk. Voltak ott ilyen ugrálós gyakorlatok amit én nem csináltam meg, persze mindenkinek feltűnt, és kérdezték mi van kamuztam össze-vissza, de végül másnap színt vallottam a főnökeimnek. Mert már mindenki sejtette, nem akartam hogy mástól tudják meg. Nagyon kedvesek voltak, és egészséges babám lett.
2009. júl. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
9 hetes kismama vagyok es meg csak a csaladom meg ferjem csaladja (anyu, apu, teso) tudja, valamint a legjobb baratnom. En sem merem meg senkinek elmondani a 12 het elott. Mondjuk en nem vegzek megerolteto munkat. Nagyon sajnallom ami tortent. :( Nem lehet kellemes magyarazkodni. Remelem minel hamarabb sikerul nektek ismet a baba.
2009. júl. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
12 hetes terhes vagyok. Tudja férj, anyu, anyós, sógornőm, annak barátja, a 2 legjobb barátnőm és a férjem nagymamája. Ebből az első négy már rég tudja (kb 6 hete), a többi nemrég tudta meg. Nem tervezem senki másnak elmondani, majd esetleg ha már nem tudom titkolni (nem doglozom, egyetemista voltam, idén végeztem). Nekem is van 2 nagymamám és 1 nagypapám, nem tudom mikor mondom el, de annyira nem is vágyom rá.
2009. júl. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Velem is ugyan ez történt mint veled én 11 hetes voltam.

Kis falun lakok és mindenki tudta hogy babát várok.

Most meg mindenki kérdezősködik sajnálkozik.

Legközelebb én se szólok senkinek még nem leszek 12 hetes.

2009. júl. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia

Én is így jártam,egy ismert nagy multinál dolgozom,nem első terhesség ezért amint lehetett mentem táppénzre.Most újra kezdtem a melót, nagyon rossz magyarázkodni, mert ott a hírek gyorsabbak mint a futótűz. Sajnos egyik terhességem sem maradt meg,nem tudom mi lesz a következőnél, de szerintem az otthoniaknak egyből elmondom. Sajnos rosszabb volt, hogy csak akkor tudták meg a nagy hírt mikor már megint megtörtént a baj.

2009. júl. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!