Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
július 13.-án a párommal voltam. De mivel még csak 16 éves vagyok így nem nagyon szeretnék gyereket...utána olvastam a dolgoknak ,de azért a ti véleményeteket is szeretném meg hallgatni. Fáj a mellem néha mostanában rosszul vagyok de nem hányok meg semmi, ez lehet a melegtől is... elvileg 28-án kellett volna megjönnie és egy picit alul fáj a hasam de nem jött meg.... most ilyenkor mivan?

2012. aug. 3. 15:25
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szedsz fogamzásgátlót,használtatok óvszert?Ha igen akkor nem valószínű,h terhes vagy.Ha meg nem védekeztetek akkor lehetséges.Vegyél teszte amíg még nem késő.
2012. aug. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Védekeztünk, sőt még kértem h nézzük is meg h nincs e kilyukadva elkezdtük nyomkodni de sehonnan nem jött kibelőle a sperma. Ezért nem is tudom h miért félek annyira csak megrémiszt ez a mellfájás meg h a hasam is fáj és meg sem jött még
2012. aug. 3. 15:30
 3/11 A kérdező kommentje:
Egyébként fogamzásgátlót nem szedek mert azt mondták ennyi idősen nem ajánlott
2012. aug. 3. 15:31
 4/11 anonim ***** válasza:

Védekeztetek? Mivel?

Ha nem, vagy nem megfelelően, akkor lehetsz terhes. Ha védekeztetek, akkor is, csak akkor kicsi az esélye.

2012. aug. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha nem szakadt ki a gumi, akkor nem leszel terhes...
2012. aug. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
1. vagyok!Nyugodj meg!Menj el a patiába és vegyél tesztet.Ha védekeztetek akkor nem valószínű,h terhes vagy.:)
2012. aug. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

igen védekeztünk gumival. Nagyon oda figyelünk egymásra csak ez a félelem nagyon bennem van. És lehet h jönnek majd negatív kommentek h jajj 16 évesen máár szexel meg ilyesmi...de ez magánügy és fel vagyok készülve -> erre biztosan az lesz a válasz ,hogy: hogy ha fel vagy készülve miért teszel ki ilyen kérdést? Hát...azért teszek ki ilyen kérdést mert ilyen a felnőttekkel is előfordul.

Egyébként köszönöm a válaszokat.

2012. aug. 3. 15:35
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj nincs a koroddal, meg ahogy leírtad, nem tűnsz felelőtlennek egyáltalán, és tökre igazad van, hogy olvastam itt már olyan nyilvánvaló, meg buta kérdést is 30-on felüliektől, hogy majd leestem a székről...

Ami a problémádat illeti, szerintem sem valószínű, hogy terhes vagy, de inkább vegyél tesztet, hogy valóban ki lehessen zárni ennek a lehetőségét. Aztán bármi is az eredmény, keress fel egy nőgyógyászt (ha még nem voltál és félsz tőle, próbálj nődokit keresni, ha úgy gondolod az megnyugtatóbb lenne)Mert azért csak ki kellene deríteni, hogy rendszeres ciklus mellett, ha nem vagy terhes, akkor miért is nem jön meg (szerintem az is lehet, hogy nagyon beparáztál, és emiatt is bezavartál "fejben", ill. ha első szex volt, akkor erre "válaszol" így a tested).

Szóval dokira fel, első az egészséged!

2012. aug. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot. Igen félek :) De megfogadom h ne legyen semmi baj :)
2012. aug. 3. 16:25
 10/11 anonim ***** válasza:

Még annyit hogy ha 28-án kellett volna megjönnie és pontos 28 napos ciklusaid vannak akkor 14én volt peteérésed vagyis 1 nappal az együttlét után.

Olyankor a legkevesebb spermiumtól is teherbe eshetsz.

Azt javaslom, hogy a peteérésedet tartsd számon (vehetsz akár ovutesztet is pl. DMben de ha pontos ciklusod van akkor nem fontos) és az előtte 2 utána 1 napban kerüld az együttléteket...

2012. aug. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!