Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha kiszakad az óvszer (nem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiszakad az óvszer (nem a hegyén) akkor lehetek terhes? (info lent. )

Figyelt kérdés
Szóval voltak az óvszeren ilyen kis putyúk hogy jobb legyen közben,de a hegyétől olyan 2-2,5 cm-vel feljebb,és a párom csak akkor vette észre hogy az egyik kilyukadt amikor már bekötötte.Meg időben ki is vette.Aztán paráztunk és megnéztük hogy milyen súlyos a helyzet és vizet töltöttünk bele,erre majdnem az összes kis ,,pukli''-n szivárgott a víz.Most akkor mi van?Lehetek terhes ha több cm-vel és nemhiszem hogy bennem lyukadt ki??

2012. júl. 27. 07:11
 1/9 A kérdező kommentje:

Ja es ez a menstruaciom utan 2 nappal tortent.

Akinek az eleje nem ertheto,az a pukli lukadt ki.

Bocsi a hulye megfogalmazasert.:/

2012. júl. 27. 10:20
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, lehetsz terhes...
2012. júl. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha a puklik lyukadnak ki, akkor 3-as ikreid lesznek. 2 fiú és egy lány
2012. júl. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 szelesoldier ***** válasza:
A megfogalmazás tényleg elég kusza. Ha benned ment el és még egy kicsit meg is járatta akkor könnyen lehet sajnos hogy teherbe fogsz esni. Kevés az infó szóval így látatlanban elég nehéz bármit is mondani de ha a párod elélvezett, a gumi lyukas volt és nagyon nem hiányzik egy utód akkor még egy 72-órás tabletta biztos pontot tud tenni az ügy végére, irány a nőgyógyász!
2012. júl. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Igen lehetsz terhes sőt elég nagy a valószínűsége, menj a nőgyógyászhoz és írass fel egy esemény utáni tablettát. Ugyan így jártam.. De vettem be esemény utáni tablettát, és azzal rendbe jöttem, de én ezek után nem igazán bízok meg az óvszerekben önmagában, tudom tanácsolni, hogy vegyél Pharmatex helyi fogamzásgátló hüvely kúpot és e mellé használjatok óvszert is így biztos, hogy neked sem lesz többet olyan problémád, hogy teherbe estél e vagy sem.
2012. júl. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát azért az esély nem olyan iszonyú nagy, de ha benne vagy az időben akkor inkább esemény utáni, ha nem olyan gáz, hogy gyereketek lesz akkor meg ne.
2012. júl. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem bennem elvezett el.sott nem is erezte hogy lyukas lett volna,csak amikor mar dobta volna el.
2012. júl. 28. 17:39
 8/9 A kérdező kommentje:
es ilyen 72 oras talettat lehet venni a patikaban.mivel nem magyarorszagi vagyok.ma van a masodik nap,be lehet meg venni?
2012. júl. 28. 17:40
 9/9 anonim válasza:
Terhes lettél? Mert hasonló helyzetbe kerültünk a barátommal
2015. ápr. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!