Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Véletlenül kimaradt a 3....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kései Sirató kérdése:

Véletlenül kimaradt a 3. héten 1 szem fogamzásgátló tabl. , amit másnap pótoltam (így 1 napon 2-t vettem be), a levél elfogyásával elkezdtem a szünetet,4. napnál tartok és nem jött meg a vérzés. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Sajnos, csak most utólag olvastam, h szünet nélkül kellett volna még egy levéllel bevenni.
2012. júl. 29. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. júl. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyébként Meliane-t szedek.
2012. júl. 29. 21:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi történt veled? Terhes lettél? Én is ilyen helyzetben vagyok, hogy a 3héten az utolsó elötti szem maradt, ki, másnap vettem észre de csak az utolsót vettem be, így egy szem kimaradt teljesen. 6nap szünetet tartottam, a vézésem az 5napon megjött. Már az új levél 4szeménél tartok és tegnap voltunk együtt védekezés nélkül. Remélem már védett vagyok...
2012. szept. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem lettem terhes! Késett egy kicsit, de túlaggódtam.
2013. jan. 4. 08:58
 5/5 A kérdező kommentje:
Ugyanilyen helyzetben nekem is később jött meg 2 nappal a szokásosnál. Lényeg, h minden oké.
2014. júl. 16. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!