Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt meg olyan, akinek...

Van itt meg olyan, akinek elso probalkozasra jott ossze az elso baba, de a teso nem sikerul?

Figyelt kérdés
2012. aug. 3. 16:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen!!! Nekem is így volt a kislányom elsőre összejött, most szeretnénk tesót és nem akar jönni! Mióta próbálkoztok? Ne görcsölj rá, tudom mindenhol ezt hallod, de van benne valami!
2012. aug. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Sajnalom :(.Nekem is van egy 21 honapos fiam,elsore sikerult,es iden januarban raalltunk a teso projektre,ossze is jott,de februarban,8 hetesen elveteltem,aztan vartunk 5 honapot,ismet megfogant,de a teszteles utan par nappal ismet megjott,dokinal is voltam mar,semmit nem talalt :(.

El vagyok keseredve.Nem gorcsolok ra,inkabb felek mar teherbe esni...

2012. aug. 3. 17:07
 3/14 anonim ***** válasza:

Jajjj! Ez tényleg szörnyű érzés lehet, de arra gondolj, hogy ha előbb-utóbb összejön a baba, akkor milyen boldogok lesztek! Ne adjátok fel!

Nekünk is a lányom elsőre összejött, de a kistesóért már 5 hónapja küzdünk - bár ez még nem olyan sok idő, de nagyon várom már a pozitív tesztet én is...

Kitartááást!

2012. aug. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon sajnálom.Tavaly nekem is volt egy vetélésem, mi is vártunk 4-5 hónapot aztán most az éven mi is rááltunk a tesóra. De nálam már szerintem a rágörcsölés van mert mindig a nem várt idejében azon jár az eszem hogy ugyan meg fog-e jönni..:( De a teszt pozit mutatott neked? Annyit tudok tanácsolni nekem is nem rég mondták hogy a ciklus első felében cickafark teát igyak kb 14-15 napig, aztán meg palástfűteát vagy barátcserje. Érdemes kipróbálni.
2012. aug. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia mi pont igy jartunk mint Ti.


Lanyunk egyetlen nemvedekezesbol fogant.2011 maciusa ota probalkozunk.2011 augusztusaban volt egy vetelesem.Volt par honap kihagyas, de azota teljes gozzel rajta vagyunk ujra eddig sikertelenul.Marciusban volt egy halvany/kozepes pozi tesztem 4 nap kesesnel de utanna meg jott megis.Remelem minel hamarbb mindketten kismamak leszunk.Na meg persze mindenki aki szeretne :)


UI: mi/en egyaltalan nem gorcsolunk!!

2012. aug. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Kis vigaszt ad,hogy nem vagyok egyedul ezzel,bar ez korantsem azt jelenti,h nem szornyu mindannyiunknak ez a varakozas,es ugymond remenytelenseg :(.

Igen,nekem is pozitiv volt,2 tesztet is csinaltam,mindketto egyertelmuen pozitiv volt,aztan 4 nap mulva megjott.

Kedves utolso,neked mit mondott a doki?

Amugy a mensitek rendben van?

En sokat barnazok a vege fele,barnazassal egyutt,ugy 10-12 napig is eltart a mensim,de rendes verzes csak 4 napig van...tobb dokinal is jartam mar,de semmi,sajnos.

2012. aug. 3. 18:17
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hormon vizsgalatom volt es a prolaktinom magas, de meg haraton belul van.Igy gyogyszert nem kaphatok de megneheziti a babasodast.Kb felere kell levinni mint most van.En mastodynon cseppeket szedek (baratcserjet tartalmaz).Most remenykedunk hatha ez meghozza ahtast de egyenlore nem sok hatast erzek.2.5 hete szedem.Talan meg 2-3 honap es mar lesz valami eredmeny :)
2012. aug. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Húúú! Ez a gyógyteás dolog, jó ötlet!

(Ha nem haragszotok a kérdésért:) Tudtok még valami homeós, vagy gyógyfüves rásegítést?

Az ok nem lehet RH-összeférhetetlenség nálatok?

2012. aug. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőmnek 3 gyereke van viszonylag kis korkülönbséggel (2,5-3 év)

1. baba megmaradt, utána 2 vetélés jött, utána megint egészséges baba, aztán megint 1 vetélés, majd jött a 3. baba.

De van egy másik barátnőm is, akinek a babája előtt volt egy vetélése, aztán a kistesók előtt (ikrek lettek) két vetélés.

Ezekkel a példákkal csak azt akarom mondani neked, hogy ne aggódj, lesz még egészséges babád, a következő már biztosan sikerülni fog és nem megy el!!!! Drukkolok neked és nagyon jó egészséget kívánok!

2012. aug. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk fordítva volt: 1. gyerekkel 3 évet görcsöltem, úgy, hogy mint utóbb kiderült, nem volt semmi gond.

Most jön a kistesó, aki 1. hónapban, beállt menzesz nélkül kopogtatott. :-)

Kitartás, ne add fel, meghozza a gyümölcsét! :-)

2012. aug. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!