Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A kevés alvás (4 óra) és a...

A kevés alvás (4 óra) és a lázcsílapító befolyásolhatta a ma reggeli hőmet? Vagy ez már csak a mensit jelzi? (görbe lent)

Figyelt kérdés

tegnap este volt egy kis hőemelkedésem (37.7) lázcsílapítótt vettem be és kb. hajnali 2 órakor aludtam el

[link]


2012. aug. 4. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges. Ha holnap reggel nem ugrik vissza akkor viszont mensi.Szerintem de persze bármi megeshet.
2012. aug. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi,nagyon remélem hogy vissza fog menni
2012. aug. 4. 14:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, mivel a lázcsillapító leviszi a hőmérsékletet, szóval lehet, hogy amiatt lett reggelre olyan alacsony. Bár ha bújkál benned valami, és hőemelkedésed van, akkor alapból nem túl mérvadó a hőd, bármit is mutat.
2012. aug. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
sajnos mensit jellezte :(
2012. aug. 6. 10:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom..Első vaok.Tegnap nekem is megjött..:(
2012. aug. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!