Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha csak 7órát alszom,36,8 a...

Ha csak 7órát alszom,36,8 a reggeli hőm. Ha 8at,37,1. Akkor mig probalkoztunk a babával, minek idegeskedtem a hőmön, ha ugyis az alvás mennyiségétől függ?

Figyelt kérdés
7hetes kismama
2009. szept. 26. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés.... hagyd a hőmérőzést a fenébe.... az idegeskedés biztosan nem tesz jót a babaprojectben....

Nekem sosem volt magasabb a hőm.

2009. szept. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem. Azt írod 7 hetes terhes vagy. Akkor minek hőt mérni. Egyébként a hőmérőzés lényege: rögtön ébredés után még az ágyban mérd a hőt. Szem kinyit, hőmérő betesz.
2009. szept. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Masodik valaszolo, nemigen ertem, meg egyszer, kerdem.ha 11kor megyek aludni es reggel 6kor szem kinyit homero betesz, akkor 36,8. ha 10kor alvas es 6kor szem kinyit homero betesz, akkor37,1. nos? ezert izgultam honapokon at, hogy aztan rajojjek, alvastol fugg a hő?
2009. szept. 27. 15:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy most menni a hőd, már nem jelent semmit. Egy terhes nőnek áltelában 37 körül van a hőmérséklete. A mérdegetés azért jó, mert meg lehet állapítani a peteérést. Ha a nemvárt napján ill. utána is magas a hő, akkor jó eséllyel van baba. Nyilván ezt már mind tudod, hiszen sikerült! :-) Én is mértem még egy hétig, amikor pozitív lett a teszt, és 1-2 tizedet változott, de ez már mind nem érdekelt, mert nagyon boldog voltam, hogy sikerült végre!! :-))
2009. szept. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!