Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet az oka a terhességen...

Mi lehet az oka a terhességen kívül a menstruáció két hetes elmaradásának?

Figyelt kérdés
2007. aug. 22. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
28%
szerintem más ok nincs, mint a terhesség. két hét sok idő. pláne ha azelőtt rendszeres volt. pár nap még belefér, de két hét nagyon sok idő. vegyél tesztet, ha terhes vagy valószínűleg kimutatja. ha negatív és még mindig nem jött meg, menj orvoshoz.
2007. aug. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Két hét késést még okozhat a hormonháztartás felborulása is. Ugyanakkor az is lehetséges, hogy beágyazódott valami, de az kilökődik, és meg fog jönni a menszesz.


Persze az orvos tudna a legtöbbet mondani.

2007. aug. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem könnyen előfordult hogy akár 3-4 hétig is kimaradt anélkül hogy terhes lettem volna.Vérszegénység, környezetváltozás, idegeskedés, hormonzavar, ezeregy oka lehet, de orvoshoz mindenképp el kell menni, mert ez így nem maradhat.
2007. aug. 23. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Nálam is előfordult már, hogy 2 hetet késett. Sőt, 2x is volt ilyen. De azért csinálj tesztet, az a biztos. Én is csináltam. És nem volt baj.
2007. aug. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!