Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy eshetek teherbe a legkönn...

Hogy eshetek teherbe a legkönnyebben, gyorsabban?

Figyelt kérdés

2012. aug. 6. 09:26
 1/8 anonim ***** válasza:
szexelj és ne védekezz
2012. aug. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Van párod, vagy az is kellene hozzá?
2012. aug. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nem kellene ilyeneket írogatni. képzeld védekezés nélkül szeretkezünk...és igen van párom...


arra lennék kíváncsi, hogy szedett e valaki valamit, vagy csak vártvárt és jött a babóca?:)

2012. aug. 6. 09:39
 4/8 anonim ***** válasza:

Kezdetnek sokat segít, ha ismered a testedet, az ovulációs időszakodat, és azokat a napokat nem hagyjátok ki.

Ennek a témának olvass utána, ha véletlenül eddig nem tetted volna.


Szerintem ha nem muszáj, ne szedjen semmit az ember, először az ember idomuljon a természethez, s ha nem megy, akkor lehet fordítva is...

2012. aug. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Erre sajnos nincsen titkos recept. Kipróbálhatsz különböző pózokat, ihatsz teákat szedhetsz homeos bogyókat. Viszont ha egy év után sem jön a baba érdemes elmenni kivizsgálásra.

Türelmesnek kell lenni, mi 15 hónapot vártunk a kisfiúnkra és megérte. :)

2012. aug. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
cigaretta az árt a spermuimnak? párom sajnos cigizik. én is cigiztem, de fél éve abbahagytam
2012. aug. 6. 09:50
 7/8 anonim ***** válasza:

Biztos nem jó, a spermiumoknak a cigi, de az én férjem is dohányzik sőt én is cigiztem bár csak inkább koca dohányos voltam. Ennek ellenére teherbe estem.

Utolsó voltam.

2012. aug. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát igen...sajnos ilyen praktika nincsen...már nagyon sokan kipróbáltuk volna!Így is vannak teák,krémek,zselék,kapszulák..amik valakinél hatnak,valakinél nem!

Jó tudni,mikor van peteérésed,akkor érdemes intenzívebben próbálkozni és kezdj el szedni magzatvédő vitamint!Sajnos mást senki sem fog tudni írni...!

2012. aug. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!