Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet a legkönnyebben (...

Hogy lehet a legkönnyebben ( és gyorsabban ) 15 kg-ot leadni?

Figyelt kérdés
Hetente 5X járok fitnessz terembe de egy kg-ot se fogytam! és ez má 2-3 hónapja van így nem tudom miért de nyárra nagyon szeretnék már 10-15 kg ot leadni aki tud az segítsen kérem
2009. ápr. 13. 20:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Miket szoktál enni és miylen napi elosztásban? Lehet, h. azzal van a gond.
2009. ápr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

Nem elég heti 5x lemenni, megfelelő edzést is kell végezni.


Pl. min. 60 perc megszakítás nélküli aerob edzés legalább 130-as pulzussal, hogy dőljön rólad a víz.


Emellett nagyon fontos a megfelelő táplálkozás. Semmi kenyér, túrórudi, csoki, pörkűt, szendvics meg hasonlók. Helyette abonett, felvágott, csirkemell, párolt zöldség, a rizzsel óvatosan, sok zöldség (paradicsom-paprika-etc), kevéske gyümölcs, saláta! Ja, ezt sok kis adagra elosztva, mellé sok folyadék!


Ha ezt betartod, le fognak menni a kilók.

2009. ápr. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
mennyi idő után?
2009. ápr. 13. 21:41
 4/18 anonim ***** válasza:
55%
diéta, kaloria limit és sok sport, de a -15 kg sehogy se lesz meg egészségesen..
2009. ápr. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
miért?
2009. ápr. 13. 21:58
 6/18 anonim ***** válasza:
38%

"...pörkűt..."

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD



A paraszt!:D

2009. ápr. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
ATTÓL IS FÜGG HÁNY KILÓ VAGY, MERT MONDJUK 100 KILÓS EMBERNEK SOKKAL KÖNNYEBB LEADNI 10 KILÓT MINT EGY 55 KILÓSNAK 2-T. ÉN ÚGY FOGYTAM LE EGY HÓNAP ALATT 7 KILÓT, HOGY PÁR NAPIG CSAK NAGYON MINIMÁLISAT ETTEM, ÍGY ÖSSZESZÜKÜLT A GYOMROM AZTÁN UTÁNNA ETTEM DE ELÉG KEVESET. DE EZ ELÉG HÜLYE FOGYÓKÚRA SZERINTEM MERT NEM A ZSÍROD ÉG HANEM AZ IZMAID. SAJNA NEMTUDOK SEGÍTENI SOKAT. EGYÉL SOK CSIRKÉT, PULYKÁT FEHÉRJÉT.
2009. ápr. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
60%

heti 1-2 kilót lehet max fogyni zsírból.. mindezt olyan 5-6 aerob edzés ellett, így kiszámolhatod hogy mennyit tudsz nyárig.. csakhogy ez nem csak az edzéstől, hanem legalább 70-80%-ban az étkezéstől függ.. az étkezés mindennél fontosabb diéta alatt...


Valaki eleinte írta h min. 130-as pulzus. Ez tévedés, aerobnál MAX 130-as pulzus.. és 50-60 perc egyhuzamban (gyaloglás, bicikli, kocogás, ellipszis tréner,...)

2009. ápr. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
33%

Honnan tudom, hogy meddig aerob az edzés?

Én szobabiciklizni szoktam, szeretnék fogyni, hogyan csináljam? Mennyi ideig, milyen intenzitással?

2009. ápr. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
65%
vagy veszel egy pulzusmérőt, és belövöd hogy 130 fölé ne menjen, vagy érzésre ha gyakorlott vagy. Kb az a lényeg, hogy ne kezdj el nagyon lihegni, ne verjen hevesen a szived, tehát ne erőltessen meg a dolog (mert ha ez mégis megtörténik, akkor az egy intenzív izom munkát jelent, amihez az izmok a saját glikogénraktáraikat ürítik ki, majd ha ez elfogy, akkor elkezdik magukat bontani, ami ugye nem jó. Ellenben ha a mozgás nem túl intenzív akkor van idejük az izmoknak a zsír-láncokat lebontani, véráramba juttatni, energiává alakítani. Ezen van a hangsúly, mert erre az intenzív mozgás alatt nincs idő!
2009. ápr. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!