Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párommal 7 hónapja próbálkozun...

Párommal 7 hónapja próbálkozunk de nem estem még teherbe. Mi lehet az oka, hogyan sikerülhetne?

Figyelt kérdés
2012. aug. 6. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül van probléma,lehet hogy a 7 hónap alatt nem voltatok együtt "jóidő"-ben erre javasolják az ovutesztet. Viszont egy vérkép az sosem árt mert ott is kiderülhetnek olyan dolgok amik 1-2 hónap alatt orvosolhatóak és eredményt hoznak!
2012. aug. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kiszámoltam eddig minden hónapban hogy mikor van a legnagyobb esély rá +/- 3 nap .... de semmi. Mindketten cigizünk, én szoktam energiaitalt is inni. Mennyire befolyásolják?
2012. aug. 6. 14:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Gondolom te is tudod, hogy a cigaretta ártalmas és nyilván nem segíti elő a teherbeesést. Tegyétek le mindketten, megnő az esély a babára. Remélem nem fogod gyarapítani azon anyukák számát, akik végigpöfékelik a terhességet!
2012. aug. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az, hogy kiszámolod, hogy mikor lenne rá esély, az nem ugyanaz,hogy egy ovuteszt kimutatja. Lehet,hogy nincs is, te meg csak várod a csodát...
2012. aug. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi több,mint 1 évet vártunk a picikénkre. Voltunk vizsgálatokon,semmi baj nem volt. Mindig számoltam,volt,hogy hőmérőztem. A férjem hónapokig szedte a Maca Vibét,ami tök jót tett az immunrendszerének,mert egész ősszel és télen nem volt beteg. Én meg ittam a palástfű és a cickafark teákat. Minden hónapban kicsit megszakadt a szívem,amikor nem jött össze. Aztán jött a február,valahogy akkor eljutottam arra,hogy nem érdekel,ha nem jön a baba,majd megoldjuk máshogy (lombik,örökbefogadás,stb).Jól megünnepeltük barátnőm szülinapját. Márciusban pozit teszteltem. Mikor fogant a babám?PAssz!A február volt az egyetlen 14 hónap alatt,amikor nem tudtam,mikor voltunk együtt. Nekem ez vált be. Azaz,nem görcsöltem. De nem áltatlak,ez nem megy egyik napról a másikra. Ha nagyon akar egy nő gyereket,akkor nem tudja megvonni a vállát egyik napról a másikra. Kívánom,hogy minél hamarabb sikerüljön eljutni lelkileg oda,hogy "majd lesz valahogy". Utána szinte tuti,hogy jönni fog a baba!Sok sikert,remélem,mielőbb beköltözik a baba a pocidba!
2012. aug. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítségeket és a bíztatást :)
2012. aug. 7. 09:58
 7/8 ZsZs27 ***** válasza:
Menj el egy orvoshoz. Nem árt ha megvizsgálnak. Nekem a prolaktinom volt magas, amiatt nem estem teherbe, de ezt könnyű volt kikezelni. Hozzáteszem, hogy én egy sima mezei nőgyógyásznál voltam, mégis nagyon lelkiismeretesen kivizsgált. Viszont egy tanács: ha nőgyógyászhoz mész és megkérdezi mióta próbálkoztok, inkább "kerekítsd" a 7 hónapot 1 évre. Sok orvos szóba se áll az emberrel, ha hamarabb megy. Pedig szerintem nem ártana már eleve egy kivizsgálás akkor, amikor az ember eltervezi, hogy gyereket szeretne, és nem kéne erre hosszú, eredménytelen hónapokat várni fölöslegesen.
2012. aug. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ihen,igaza van az előttem szólónak!Az én maszek orvosom is mosolygott,amikor kiderült,hogy 10 hónapja (akkor mentem hozzá,hogy biztos valami bajom van) próbálkozunk. Elküldött hormonvizsgálatra,meg ultrahangra,megnéztük,hogy van-e érett tüsző...De ő is mondta,hogy inkább 1-1,5 év után csnálnak vizsgálatokat. Mivel én elmúltam 30,ezért kezdtük el,hogy ne veszítsünk sok időt,ha bajom van. Na,meg ugye maszek...Én imádom,de azért lehet,hogy ez is belejátszott,hogy "meg van fizetve".
2012. aug. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!