Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon el vagyok keseredve 6...

Nagyon el vagyok keseredve 6 hónapja próbálkozunk a párommal babával és sajnos semmi. Van valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
2012. júl. 27. 13:02
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi is 6 hónapja próbálkozunk,sajnos még nem jött össze,valószínű ebben a hónapban sem,mert megjön a mensim..:-(

Már van egy 5 éves kisfiunk,én 32 éves vagyok,férjem 36.

Ti?

2012. júl. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mi is kb annyi ideje probalkozunk, de en nem kulonosebben vagyok elkenodve, igaz nekem.mar van egy masfel eves gyonyorusegem. de kozben pco-s is vagyok, na ez az ami igazan elkeserit, mert ok. hogy nem jon a baba, de meg ezzel is meg kell kuzdenem, dietazni (ami persze nem art, mert van par folos kilom), amikor nem ehetem azt amit szeretnem, es egyik naprol a masikra le kellett mondani minfenfele finomsagrol edessegrol, hogy gyogyszert kell szedjek, amitol idonkent tok rosszul vagyok, es hanyhatnekom van egesz nap. Szoval nekunk se fogjak konnyen adni, de annal jobban fogunk neki majd orulni, igaz kis korkonbseget szerettem volna a gyerekek kozt, de majd kiderul. Es ilyenkor mindig arra, es azokra gondolom, akiknek meg egy sincs, es mar evek ota probalkoznak, tul vannak ki tudja hany inszemen, lombikon sikertelenul, mint pl az unokatestveremek. hogy vajon nekik mennyit kell meg varni, nekem meg legalabb mar van egy es meg egy eve sincs hogy probalkozunk. Ugyhogy szedd ossze magad, mert ezzel a hozzaallassal senkin se segitesz, es babara fel!!! csak pozitivan. minden honap uj remeny!
2012. júl. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mi is hat hónapja próbálkozunk,nekem is van egy 2,5 éves kisfiam,aki a 2. hónapra összejött,ezért már én is kezdek aggódni,hogy miért nem.De hát biztos okkal nem jön még.Éppen tegnapra nem vártam a menzit,hát még nem is jött meg,csak barnázok.Hogy ez most bébi,vagy csak a menzi kezdete,nem tudom eldönteni.Bízom benn hogy végre sikerül,de ha nem,akkor próbálkozunk tovább!

Ne csüggedj,tuti oka van,van még valami dolgod előtte,amit át kell élned pocaklakó nélkül!

Én amúgy első terhességemnél szedtem a PreMens nevű szert,ami segíti a beágyazódást,ha most megjön,újra szedni fogom!

Sok sikert és kitartást sorstársak!:)

2012. júl. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amint felhagysz a kesergéssel és rágörcsöléssel össze fog jönni a baba. Én 4 hónapig görcsöltem rajta és amikor már úgy döntöttem, hogy legyen aminek lennie kell, ha sikerül, sikerül, ha nem akkor nem... na abban a hónapban lettem végre terhes. :-) Úgyhogy csak lazán!
2012. júl. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekünk 5. hónap, de sztem jövőhéten megjön... :S Most lesz majd a 6. hónap... Első baba lenne.
2012. júl. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az első gyerekkel 3 évig próbálkoztunk. 6 hónap nem a világ......
2012. júl. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez lemaradt az előbb: nem szabad elkeseredni. Ha mégsem sikerül 3-4 hónapon belül, azért érdemes már elmenni dokihoz..
2012. júl. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha ebbe a hónapba se jönn össze a baba akkor most lesz 1 éve :( 1 hét múlva nem várom,tényleg igazán szerencsések azok akiknek már van egy babája :) az meg hogy ne görcsöljek rá a dologra és akkor jönni fog,nálam ez nem jött be,na meg persze a többi praktika se :(
2012. júl. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az első gyereknél 1,5 évig próbálkoztunk. Kivizsgálások, inszemináció, stb. Majd bejelentkeztünk egy meddőségi klinikára, aug 4-re volt időpontunk, de júliusban már nem jött meg. :) Ahogy feladtuk, összejött. Most másodikat szeretnénk több, mint másfél éve. Kitartás.
2012. júl. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mi 10 hónapja próbálkozunk.van már egy 3 éves fiunk,ő a 15. hónapban sikerült.most ugy néz ki hogy 2 napja késik már.de nem akarok hiú reményeket táplálni magamba,sem a férjembe.nagyon vágyunk már a kistesóra.én nem is gondoltam hogy megint ilyen sokára akar összejönni :( már orvoson gondolkodom :(
2012. júl. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!