Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet még ennél jobban...

Hogy lehet még ennél jobban felkészülni az áldott állapotra?

Figyelt kérdés

Minden gondolatom a teherbeesés körül forog. Iszonyat vágyódom egy gyermekre. Párom úgy érzi, várjunk még a dologgal, neki már van egy fia.

Több, mint 3 éve vagyunk együtt, 2,5 éve együtt élünk.


Itt a GyK-n csak és kizárólag a Gyermekvállalás, nevelés topikot nézem, napi rendszerességgel. Olyan szintű "tudást" halmoztam fel, most ne röhögjetek ki légyszi, de simán tanácsot is adok. Több éve olvasok terhességgel és gyermekneveléssel kapcsolatos cikkeket, szülőkkel beszélgetek, ha baba van a közelemben, én egyértelmű, hogy nekiállok babázni. :) Persze, tudom, hogy úgyis akkor jövök rá, hogy szinte még semmit nem tudok, amikor majd a karomban tarthatom az enyémet.


Szóval nekem még a teherbeesés egy csodaszép álom, páromat már annyit nyaggattam, hogy már én unom. :) Így várok...


De bízva bízom a csodában, így rendszeresen mérem a hőmet, cickafark-palástfű kombit fogyasztok, ovu tesztelek, részletes naptárat vezetek.


Amellett már azt is tudom, hogy milyen legyen a gyerekszoba, babakocsikat nézegetek stb.


Kicsit beteges, nem?


2 hét múlva megyek egy részletes kivizsgálásra, hogy minden rendben legyen nálam.


Már tényleg nem tudom, hogy mit csináljak, van esetleg még valami, amit jó, ha az ember még a babaproject előtt elintéz? :)


Köszönöm a válaszokat!


2012. aug. 6. 17:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

10/10 9 hetes terhesként nem osztok tanácsot későbbi terhességi kornál, főleg nem a babák kategóriában:)



mert csak azt tudom, mondani amit valahol olvastam...az pedig nem fedi a valóságot tanácsot tapasztalat alapján lehet adni..szerintem.. Neked azért "adok" mert ezt már végig csináltam:)


Mielőbbi babásodást neked!!!:)

2012. aug. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszi!


Van egy mostohafiam, akit én is nevelek (részben), sajnos anyuka nincs egészen a helyzet magaslatán, így én örömmel teszem a dolgom. Tapasztalatokat legfőképpen belőle merítek, és azokat adom át. Tehát saját tapasztalás. :)


Abszolúte nem tartok attól, hogy nem fog sikerülni a baba, egyszerűen imádom ezt a témát. :)


Köszönöm a válaszokat, mindet.

2012. aug. 8. 11:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!