Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baba a dologban vagy...

Lehet baba a dologban vagy ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Ma a 7. napja, hogy nem jött meg. Az 5. napon csináltam egy tesztet negatív lett. Nincs semmi tünetem ami a babára utal azon kívül, hogy sokat eszem na meg az a finom paradicsom. Picit szurkál a hasam meg esténként vagyis így délután vagyok rosszul. Annyi mindent olvastam és aggódom mi lehet a baj. Holnap készülök dokihoz de szabin van így nem tudom mi lesz.

2012. aug. 6. 18:25
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja azt el is felejtettem,hogy 2 hete csütörtökön együtt voltam a párommal és akkor úgy éreztem terhes lettem.Nagyon szeretnénk már babát.
2012. aug. 6. 18:27
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetsz terhes és ha így van vagy korán teszteltél vagy nem volt elég érzékeny a teszt. Tüneteket tekintve van olyan aki 9 hónap alatt nem érez szinte semmi kellemetlenséget.Bár amit leírtál a rosszullét,a has szurka,és a fokozott étvágy is utalhat erre!!
2012. aug. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azóta voltam dokinál de semmit nem mondott majd 3 hét múlva kell visszamenni a véreredményért.Megvizsgált és a jobb mellemből áttetsző valami préselhető ki.Ma 9 nap után a teszt negatív.
2012. aug. 8. 13:12
 4/6 anonim ***** válasza:
szia! nem látott se petezsákot se semmit? akkor sajnos valamilyen hormonális probléma állhat a háttérbe, de mielőbb kivizsgál annál hamarabb rendeződik:)
2012. aug. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 25 naposak a ciklusaim, ma járok a 48. napon. 5 és 9 napos késés után csináltam tesztet, negatív volt. Még akkor elmentem dokihoz megvizsgált, azt mondta nincs semmi szervi bajom amitől késhetne, esetleg hormonálisan, amire vérvételt kért, amit azóta ugye nem lehetett megcsinálni, mert várni kell a következő ciklusra. Egyébként talált egy 25 mm-es tüszőt. Azt mondta, hogy ez hamarabb kezdett el érni, és így elnyomta a ciklusomat. Szóval ne aggódj, lehet nincs is nagyobb probléma.
2012. aug. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Nekem is az lesz már 2 napja megjött.Sajnos nem baba :(
2012. aug. 13. 05:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!